Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Услуги - Занаетчиски

     Рубриката содржи 2 огласи
     Прикажани се од 1 до 2

 ::  Услуги - Занаетчиски
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Bravar i zavaruvac so decenisko iskustvo bara rabota kako pomosnik bravar i zavaruvac vo nekoja firma za nudenje uslugi vo bravarija i zavaruvanje.

 Објавено од: Slave
 Објавено на: 15.07.2018
тел: 078 / 699945 
 
e-mail: blagoja.ivanovski.hsg@gmail.com

 ::  Услуги - Занаетчиски
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Termoizolacija na vnatresni zidovi,resavanje na problem so muvla na zidovi,molerski raboti I gipskarton

 Објавено од: 
 Објавено на: 20.09.2017
тел: 077 / 753941 
 
e-mail: Gociduri@Yahoo.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт