Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Викендици

     Рубриката содржи 16 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

На оддалеченост 20км од град Скопје на прекрасна локација во близина на Марков Манастир се продава ВИКЕНДИЦАкомплетно опремена со површина од површина од 130м2 која лежи на плац од 700м2. Цена 55.000еур. Шифра 6041

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 22.06.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Ovo je vaša šansa da dobijete brzi kredit sa kamatom nižim od 3%. Kontaktirajte nas na: suzanadomingo15@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.06.2018
тел: 070 / 0244778888 
 
e-mail: suzanadomingo15@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам викендица еднособна со плац од 202 м2,оградена,спроти лозјето на Сковин на патот кон Козјак

 Објавено од: ЕЛИ
 Објавено на: 12.06.2018
тел: 075 / 328251 
 
e-mail: etarabunova@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Кредитное предложение между серьезными и честными частными лицами. Сумма 10 000 € до 25 000 000 €. E-mail: Financial.loan2002@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 31.05.2018
тел: 070 / 758150644 
 
e-mail: financial.loan2002@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам викенд куќа од 155м2 на плац од 1100м2 и помала куќа од 25м2 ,гаража ,овоштарник во род,куќите се легализирани и се тоа на 10 км од Скопје,пред с.Кадино покрај автопат,струја,вода-бунар,тел,

 Објавено од: 
 Објавено на: 25.05.2018
тел: 070 / 00000000 
 
e-mail: zelezara@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

се продава викендица со плац во катланово.

 Објавено од: 
 Објавено на: 25.04.2018
тел: 070 / 217866 
 
e-mail: tinabar19@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава вила во Маврови Анови 144м2 со плац 544м2 со греење на дрва.Цена 75000ев.Шифра-1ЉБ

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 09.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава вила во Маврово 66м2 од кои По-10м2,Пр-33м на кои има дневен престој со кујна и трпезарија,Пк-23м2 на кои се наоѓаат 2 спални соби.Вилата е оплеменета со балкон од 12м2.Цена-42000ев.Шифра-11МА

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 09.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

На падините на Бистра со прекрасен поглед се продава вила 50-60м2со плац 700м2-Пр+1.Располага со 2 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило+2 балкони сто овозможуваат прекрасен поглед кон езерото.Цена 40 000ев.Шифра-11КЉ

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 07.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Во Маврово на самиот пат постои една прекрасна вила 130м2 со плац од 650м2.Вилата располага со вкупно 6 соби и тоа спални,трпезарија,кујна,дневна со греење на струја.Цена-130 000ев.Шифра-8МИ

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 07.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт