Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови
 • Барам
 •      Рубриката содржи 90 огласи
       Прикажани се од 1 до 10

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  шифра 12547 - Се издава стан во Центар - Дебар Маало, 123м2, со две спални, на 6 кат со лифт, со централно парно, комплетно наместен

   Објавено од: 
   Објавено на: 20.11.2017
  тел: 078 / 402027 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Vo Karpos 4 SE PRODAVA stan od 53 m2 na PRIZEMJE.Stanot e so kujna, trpezarija, dnevna, kupatilo.Istiot e so balkon i podrum. Ima i centralno parno. Cena 45 000 eu. so mesto za dogovor. VREDI DA SE VIDI!!! Shifra-2063

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 20.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се Продаваат Станови во Бунјаковец. Објектот се состои од ПР+5+Пк,граден со современи материјали.Oвој прекрасен објект кој е опремен со лифт,парно,гаражи,паркинг места.Шифра-15АР

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 18.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се издава луксузно наместена гарсоњера кај Мида од 40м2, плус 8м2 тераса. Станот е на 2 кат и има централно греење. Цена 300еур. Шифра 1035/1

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 18.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се издава стан во Автокоманда кој се наоѓа на тивка локација. Станот е 64м2 и располага со дневна, кујна со трпезарија, една спална соба, балкон, подрум. Има парно греење и се издава наместен. Цена 10.000ден. Шифра 2022/1

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 18.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се Продава стан во самиот почеток на нас. Карпош 1на ул. Рузвелтова станот има 46 м2 со доградба на тераси кои се легализирани 20м2.Според сегашниот распоред станот има 1 спална соба, дневна, кујна и купатило, но постои можност за да се изведе уште една спалн

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 17.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава трособен стан-поткровје на 4/4 кат со квадратура од 58м2 кај Млечен ресторан во нова зграда. Станот е новоградба (има само два стана на спрат) и функционален со одличен распоред (кујна со дневна, со 2 спални, детска и купатило). Истиот поседува сопс

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 17.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава стан со 1 спална соба во Карпош кај Симпо со 39м2. Станот се наоѓа на високо приземје. Со станот има и подрум од 4 м2. Во станот се сменети прозорците ставени се нови ПВЦ прозорци и ламинатот. Шифра 2056

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 17.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продавам стан во Центар 57м2 комплетно реновиран и некористен досега, во Блокот МВР (Беко) Пасошко, 2/6 ката; лифт; парно; запад; балкони 2 заградени 76000 е
  М. Хаџивасилев бр.1/5-4 Скопје

   Објавено од: Mишо
   Објавено на: 17.11.2017
  тел: 075 / 333300 
   
  e-mail: miso_v@hotmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se izdava stan vo Bunjakovec 95m2 na 3/3 kat. Ima 3 spalni sobi, kujna so trpezarija, dnevna, 2 kupatila, balkon od 4m2. Stanot e svetol i e na centralno greenje. Se izdava na podolg period. Cena 500 eu. + 100 eu. za rashod. Shifra-5007/1

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 16.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт