Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови
 • Барам
 •      Рубриката содржи 191 огласи
       Прикажани се од 1 до 10

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO K VODA 53M2, NERENOVIRAN, NA 3 KAT/5, BEZ PARNO I BEZ LIFT, SPROTI TINEKS....CENA 41000 EU...TEL 075 481 105

   Објавено од: 
   Објавено на: 21.11.2014
  тел: 075 / 481105 
   
  e-mail: sofija.iljovska@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO K VODA 53M2, NERENOVIRAN, NA 3 KAT/5, BEZ PARNO I BEZ LIFT, SPROTI TINEKS....CENA 41000 EU...TEL 075 481 105

   Објавено од: 
   Објавено на: 21.11.2014
  тел: 075 / 481105 
   
  e-mail: sofija.iljovska@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  AGENCIJA IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 55M2 VO BLIZINA NA TINEKS, NA 4 KAT/5, BEZ PARNO I BEZ LIFT.STANOT SE IZDAVA PRAZEN OPREMEN SAMO SO ELEMENTI OD KUJNA, CELOSNO RENOVIRAN (NOVA KUJNA, KUPATILO, NOV PARKET) CENA 160 EU.TEL 075/481-105

   Објавено од: 
   Објавено на: 21.11.2014
  тел: 075 / 481105 
   
  e-mail: sofija.iljovska@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  СЕ ПРОДАВА
  ПРЕКРАСНО ДВОСОБНО СТАНЧЕ 41М2 ВО КАПИШТЕЦ ВО БЛИЗИНА НА ЗАВОД ЗА ВРАБОТУВАЊЕ, ЈУЖНА ОРИЕНТАЦИЈА, СО ИМОТЕН ЛИСТ
  44000Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 21.11.2014
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продавам стан во Охрид 27м2,на први кат источна страна на бул.Туристичка до хотел Фламенго-Дончо.Станот е со имотен лист.Станот содржи претсобје,дневна соба,засебно опремена кујна,лоѓија и купатило.Тел.за контакт 070 250 804.

   Објавено од: 
   Објавено на: 20.11.2014
  тел: 070 / 250804 
   
  e-mail: vlasinam@.unet.mk

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  СЕ ПРОДАВА
  СТАН ОД 41М2 ВО КАПИШТЕЦ КАЈ ДОМОТ ЗА ДЕЦА, ДВОСОБЕН, ЈУЖНА ОРИЕНТАЦИЈА, СО ИМОТЕН ЛИСТ
  44000Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 19.11.2014
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO K VODA 53M2, NERENOVIRAN, NA 3 KAT/5, BEZ PARNO I BEZ LIFT, SPROTI TINEKS....CENA 41000 EU...TEL 075 481 105

   Објавено од: 
   Објавено на: 19.11.2014
  тел: 075 / 481105 
   
  e-mail: sofija.iljovska@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  AGENCIJA IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 55M2 VO BLIZINA NA TINEKS, NA 4 KAT/5, BEZ PARNO I BEZ LIFT.STANOT SE IZDAVA PRAZEN OPREMEN SAMO SO ELEMENTI OD KUJNA, CELOSNO RENOVIRAN (NOVA KUJNA, KUPATILO, NOV PARKET) CENA 160 EU.TEL 075/481-105

   Објавено од: 
   Објавено на: 19.11.2014
  тел: 075 / 481105 
   
  e-mail: sofija.iljovska@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  СЕ ПРОДАВА
  СТАН ОД 61 М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ СПРОТИ ЛЕПТОКАРИЈА НА 2 КАТ РЕНОВИРАН, ДВОИПОЛСОБЕН СО ПАРНО ЛИФТ ИМОТЕН ЛИСТ
  59000Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 19.11.2014
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  СЕ ИЗДАВА
  ОДЛИЧНО НАМЕСТЕН СТАН ОД 83М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ, КАЈ ПЕДАГОШКА, НА 2 КАТ СО 2 СПАЛНИ СОБИ, КОМПЛЕТ МЕБЕЛ И ТЕХНИКА
  330Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 0 71354619
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 19.11.2014
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт