Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Компјутери - Софтвер

     Рубриката содржи 3 огласи
     Прикажани се од 1 до 3

 ::  Компјутери - Софтвер
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI MIKI DOAGAME NA POVIK
-BRISENJE VIRUSI,INSTALIRAME LICENCIRAN ANTIVIRUS.
-INSTALIRAME WINDOWSI:XP,7,8,10 SO DOZIVOTNA LICENCA.WORD,EXCEL,PDF,AUTOCAD,COREL,PHOTOSHOP
-MREZNO POVRZUVANJE PRINTERI,WIFI,
DELOVI i dr.

 Објавено од: PROFESIONALEN MAJSTOR SO ISKUSTVO DOAGAME NA POVIK
 Објавено на: 26.11.2018
тел: 078 / 202985 
 
e-mail: miki_sk2008@hotmail.com

 ::  Компјутери - Софтвер
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI MIKI DOAGAME NA POVIK
-BRISENJE VIRUSI,INSTALIRAME LICENCIRAN ANTIVIRUS.
-INSTALIRAME WINDOWSI:XP,7,8,10 DO DOZIVOTNA LICENCA.WORD,EXCEL,PDF,AUTOCAD,COREL,PHOTOSHOP
-MREZNO POVRZUVANJE PRINTERI,WIFI,
DELOVI i dr.

 Објавено од: PC.SERVIS MIKI
 Објавено на: 14.11.2018
тел: 070 / 965995 
 
e-mail: pc.service.miki@gmail.com

 ::  Компјутери - Софтвер
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI MIKI DOAGAME NA POVIK
-BRISENJE VIRUSI,INSTALIRAME LICENCIRAN ANTIVIRUS.
-INSTALIRAME WINDOWSI:XP,7,8,10 DO DOZIVOTNA LICENCA.WORD,EXCEL,PDF,AUTOCAD,COREL,PHOTOSHOP
-MREZNO POVRZUVANJE PRINTERI,WIFI,
DELOVI i dr.

 Објавено од: PC.SERVIS MIKI
 Објавено на: 14.11.2018
тел: 070 / 965995 
 
e-mail: pc.service.miki@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт