Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Плацови

     Рубриката содржи 72 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

На падините на Бистра во Маврово непосредно до ски-центарот се продава прекрасен плац 377м2 со И.Л. и маркица за градба.Плацот е на 20м од главниот пат со убав поглед.Цена по договор.Шифра-1ИС

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 09.12.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

На најпрекрасна локација во Тафталиџе 2 се продава плац од 405м2 со маркица П+2+Пк, со основа 226м2,бруто развиена површина од 904м2, H=10,20м. плацот е со чист И.Л. со двајца сопственици. Цена: 245 000 ев. Шифра-М001

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 06.12.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Во Општина Петровец-атаар опш.Јурумлери се продава плац од 12500м2.Плацот се наоѓа на сам автопат и е со уреден И.Л..Во самиот плац има инфраструктура(струја,вода).Цена:27ев/м2 со место за преговор.Шифра:9015

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 05.12.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

ПРОДАВАМ Плац од 1300 м2 во месноста Брца во Велес. Непосредно до ГОЛЕМИОТ Продажен салон за градежни материјали ,, Афион,, Велес. Цената е 10 еур/м2. ПЛАЦОТ ИМА ОДЛИЧНИ МОЖНОСТИ ДА БИДЕ СТОВАРИШТЕ за градежен материјал или за ДРВА.KO Велес , КП 16919

 Објавено од: 
 Објавено на: 05.12.2017
тел: 070 / 449242 
 
e-mail: ssofijano@yahoo.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава плац во Волково (место Пржина после градежен склад Дандар).
Површина 303 м2 и пристапен пат 57м2.

Контакт 071 31 51 61

 Објавено од: Тони
 Објавено на: 05.12.2017
тел: 071 / 315161 
 
e-mail: toni_trifunoski@yahoo.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

krediti 100 % od garanciju 2.000 eura ima 50.000.000 eura za vijesti godine 2018 mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22962002097

 Објавено од: 
 Објавено на: 30.11.2017
тел: 070 / +22962002097 
 
e-mail: sanchezaline24@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам плац во Петровец, 1840м2, цена по договор.

 Објавено од: 
 Објавено на: 28.11.2017
тел: 070 / 070383523 
 
e-mail: bogtale@yahoo.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продаваат 3 плаца во Горно Соње; со вкупна површина од 2030м2. Плацовите се со рамна површина и се погодни и за деловни објекти.Плацовите може да се продаваат секој посебно или сите заедно и се со инфраструктура. Цена 150000еур. Шифра-6023;9021;9022

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 24.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se prodavaat dva placa vo Mirkovci 767m2 i 759m2 za povolna cena od 15eu./m2. Shifra-9021

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 21.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 1484m2 vo gradezen reon. Placot e do pat so struja i voda i so prekrasen pogled kon grad Skopje. Cena--70eu/m2. so mesto za dogovor. Shifra-40/1

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 20.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт