Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Плацови

     Рубриката содржи 3 огласи
     Прикажани се од 1 до 3

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам плац во Булачани, на мега цо Срешево, до пат, вода и струја до пат, 1031 м2, со лимена гаража. Чист имотен лист. Има убав поглед кон Скопје. Вибер +381643985151 или +381644406212. Можност договор

 Објавено од: Данило Поповски
 Објавено на: 20.08.2019
тел: 070 / +381643985151 
 
e-mail: popovskidanilo@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA ORGANIZIRANJE ISKLUCIVO MOMINSKI VECERI. PLACOT E VO BLIZINA NA POLICISKATA STANICA. KAPACITET 15-20 LUGE I NA RASPOLAGANJE IMA OZVUCUVANJE, BAZEN, SANK I PARKING. PERIOD ZA KORISTENJE OD 12-24 CASOT SO PRETHODNO ZAKAZUVANJE NA PROSLAV

 Објавено од: ALEKSANDAR
 Објавено на: 24.07.2019
тел: 077 / 964015 
 
e-mail: filipovskav@yahoo.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Niva vo s.Rzanicino sproti kravarskata farma vtora niva do Avtopat 1850m2 + 2000m2 ogradena so pocnat objekt do ploca (dimenzii 6,80 x 4,40), bunar so 12 betonski prsteni i moznost za struja cena za zamena 12 evra za m2 t.e.22200 evra (idealna za farma ili pce

 Објавено од: 
 Објавено на: 06.07.2019
тел: 076 / 490533 
 
e-mail: turizam11@yahoo.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт