Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Облека и обувки

     Рубриката содржи 6 огласи
     Прикажани се од 1 до 6

 ::  Облека и обувки
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам патики Lyle and Scott нови.Број 11 UK, 43/44 наши. 2000 денари.

 Објавено од: Бојан
 Објавено на: 23.03.2017
тел: 077 / 723227 
 
e-mail: realjakimovski@gmail.com

 ::  Облека и обувки
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Trebate li kredit više njege, provjerite svoje zahtjeve za kredit od € 3.000 do 2.500.000 €, uz kamatnu stopu od 3. Imate mogućnost hipoteke, za kontakt informacije. mail: nathaliavan9@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 21.03.2017
тел: 070 / 0900010203 
 
e-mail: nathaliavan9@gmail.com

 ::  Облека и обувки
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам бела долга бунда од поларен зајак цена 600 евра кратка бунда од лисица 100 евра , капут-пелерина од Чоја голем број цена 200 евра и машка кожна бунда на Димко Митрев цена 150 евра .Цените не се фиксни.

 Објавено од: 
 Објавено на: 12.03.2017
тел: 077 / 955525 
 
e-mail: zane_sonce@yahoo.com

 ::  Облека и обувки
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Најголема распродажба на облека од Марфи Шоп по повод 8 март, од брендовите Зара, Бершка, Страдивариус...
фармерки и панталони, фустани, јакни, ташни, декоративна козметика... цени од 50-500 денари.

 Објавено од: 
 Објавено на: 03.03.2017
тел: 070 / 333434 
 
e-mail: aneta_m@t-home.mk

 ::  Облека и обувки
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Најголема распродажба на облека од Марфи Шоп - по повод 8 март
од брендовите Зара, Бершка, Страдивариус.... фустан -350 ден., фармерки и панталони - 250 ден., јакни 350-500 ден., маици 50-100 ден., сукњи -250 ден.

 Објавено од: 
 Објавено на: 03.03.2017
тел: 070 /  
 
e-mail: aneta_m@t-home.mk

 ::  Облека и обувки
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам женска долга од Визон .малку користена . Цена 500 евра

 Објавено од: 
 Објавено на: 27.02.2017
тел: 070 / 070852411 
 
e-mail: meri.tupanceska@yahoo.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт