Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Музички инструменти

     Рубриката содржи 2 огласи
     Прикажани се од 1 до 2

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава!

ОДЛИЧНО СОЧУВАНО скоро ново пијанино со три педали - SAMICK кое со сигурност може да се каже дека може да застане рамо до рамо со одличниот бренд PETROF!

Пијаниното има кристално јасен и чист звук кој плени со својата боја при интерпретација

 Објавено од: Љупчо
 Објавено на: 07.02.2016
тел: 070 / 242502 
 
e-mail: ljupcomirceski@gmail.com

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава ОДЛИЧНО СОЧУВАНО пијанино БЕЛАРУС соодветно за ученици во Основно и Средно Музичко училиште како и за сите љубители на убавиот звук, со еден збор пијанино за сечиј вкус!

Во цената е вклучено и ГРАТИС ШТИМАЊЕ по превземање на пијаниното!

 Објавено од: Љупчо
 Објавено на: 07.02.2016
тел: 070 / 242502 
 
e-mail: ljupcomirceski@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт