Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Музички инструменти

     Рубриката содржи 8 огласи
     Прикажани се од 1 до 8

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

микрофон шур бета 87 ц, користен само еднаш, комплетно нов и зачуван, се продава поради заминување во странство

 Објавено од: 
 Објавено на: 15.04.2015
тел: 078 / 229097 
 
e-mail: sergejmihajlov1@hotmail.com

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

пијанино ноктурно сосема обновено зачувано перфектно за професионалци и за почетници, со 3 педали

 Објавено од: 
 Објавено на: 15.04.2015
тел: 078 / 229097 
 
e-mail: sergejmihajlov1@hotmail.com

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

синтисајзер јамаха пср с650 само еднаш користен се продава поради заминување во странство, сосема нов

 Објавено од: 
 Објавено на: 15.04.2015
тел: 078 / 229097 
 
e-mail: sergejmihajlov1@hotmail.com

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам Епифон акустична и електрична гитара

тел. 077 568 817

 Објавено од: 
 Објавено на: 15.04.2015
тел: 077 / 568817 
 
e-mail: manche9@yahoo.com

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам Епифон акустична и електрична гитара

тел. 077 568 817

 Објавено од: 
 Објавено на: 26.03.2015
тел: 077 / 568817 
 
e-mail: manche9@yahoo.com

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

продавам
контрабас со прагови

 Објавено од: dionis
 Објавено на: 17.03.2015
тел: 078 / 487157 
 
e-mail: niska1708@jahoo.com

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам малецка,сочувана,хармоника,марка Мелодија,со 32 баса,3 регистри,со нејзино куферче,цена 4500 ден.

 Објавено од: Марјан
 Објавено на: 06.03.2015
тел: 075 / 723617 
 
e-mail: Macko_ku@yahoo.com

 ::  Музички инструменти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам Епифон акустична и електрична гитара

тел. 077 568 817

 Објавено од: 
 Објавено на: 26.02.2015
тел: 077 / 568817 
 
e-mail: manche9@yahoo.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт