Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Моторцикли

     Рубриката содржи 2 огласи
     Прикажани се од 1 до 2

 ::  Моторцикли
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Baram elektronsko palenje za nsu pretis

 Објавено од: ljube
 Објавено на: 26.03.2018
тел: 076 / 715318 
 
e-mail: kikles@t.mk

 ::  Моторцикли
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава одличен скутер Yamaha Aerox 50cc, прва регистрација 09.2001, регистриран, осигуран до 06.01.2019.

Од опрема има:
- Варијатор, Ролни, Ламела, Запчаници пренос MALOSSI, Кајш Dayco, Ауспух Gianelli Extra

На моторчето нема ништо кинеско.

 Објавено од: 
 Објавено на: 04.03.2018
тел: 078 / 916628 
 
e-mail: aleksandar.oh92@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт