Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Мебел

     Рубриката содржи 12 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Итно се продава единечен кревет со душек. Цена 1500 денари. Тел. за контакт 077597652

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.02.2018
тел: 077 / 597652 
 
e-mail: sneshkabo@gmail.com

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Итно се продаваат кујнски елементи. Цена 4000 денари. Тел. за контакт 077597652

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.02.2018
тел: 077 / 597652 
 
e-mail: sneshkabo@gmail.com

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Итно се продава фиокар со 6 фиоки. Цена 800 денари. Тел. за контакт 077597652

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.02.2018
тел: 077 / 597652 
 
e-mail: sneshkabo@gmail.com

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Итно сепродава маса со 4 столици. Цена 2000 денари. Тел. за контакт 077597652

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.02.2018
тел: 077 / 597652 
 
e-mail: sneshkabo@gmail.com

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава тросед, заедно со 2 фотељи и 2 табуретки. Тел. за контакт 077597652

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.02.2018
тел: 077 / 597652 
 
e-mail: sneshkabo@gmail.com

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам тросед и фотеља, сива боја. И двата елемента се со кутија.

 Објавено од: Весна
 Објавено на: 19.02.2018
тел: 071 / 328612 
 
e-mail: mitrovska2000@gmail.com

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам кујна со димензии 200 цм (комбинација крем+вишна боја), ормар за ходник (комбинација крем+вишна боја), тепих 200 х 300 - бела основа со виолетови цветови

 Објавено од: Весна
 Објавено на: 19.02.2018
тел: 071 / 328612 
 
e-mail: mitrovska2000@gmail.com

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Kredit novac 100 % od garanciju 2.000 eura ima 60.000.000 eura 2 % 0 do 300 mjeseci mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22962002097

 Објавено од: 
 Објавено на: 18.02.2018
тел: 070 / +22962002097 
 
e-mail: sanchezaline24@gmail.com

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам, стари 3 бироа со 3 фиоки, од дрво, кафени со зелено, од 150 должина. Продавам стари бироа без фиоки од кафена иверица, должина 170 цм. Продавам витрини со полици за книги, отворени, без врата, кафена иверица, високи до 130 цм и широки до 100 цм.

 Објавено од: биљана
 Објавено на: 04.02.2018
тел: 070 / 359882 
 
e-mail: biljas@t.mk

 ::  Мебел
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам полица за весници. Материјал иверка, боја темна, димензии 39х85х26. Цена по договор.

 Објавено од: 
 Објавено на: 29.01.2018
тел: 075 / 216406 
 
e-mail: slazovska@yahoo.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт