Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Машини и алати

     Рубриката содржи 7 огласи
     Прикажани се од 1 до 7

 ::  Машини и алати
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Proizvoditel predlaga komplekt mashini za PVC vrati i prozori s 2 godiini garantsija.Za kontakti:Bulgaria na GSM: +359878371922, Whatsapp I Viber broj: +359882792514. skype:mumhum1.Za poveche inmformatsija na web: www.pvc-mashini.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 28.03.2017
тел: 070 /  
 
e-mail: narm95@abv.bg

 ::  Машини и алати
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Prodavam aparat za zavaruvanje Koncar 135 amperi vo Prilep tel 076-999-265

 Објавено од: Orde
 Објавено на: 26.03.2017
тел: 076 / 999265 
 
e-mail: agency_lozan@yahoo.com

 ::  Машини и алати
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Trebate li kredit više njege, provjerite svoje zahtjeve za kredit od € 3.000 do 2.500.000 €, uz kamatnu stopu od 3. Imate mogućnost hipoteke, za kontakt informacije. mail: nathaliavan9@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 21.03.2017
тел: 070 / 0900010203 
 
e-mail: nathaliavan9@gmail.com

 ::  Машини и алати
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам машини за полирање и брусење на мермер,гранит и терацо.Една машина словенечка Електроковина и две машини италијански Електромеханика Јулиа монофазна и трофазна.Гратис големо количество на неупотребуван брусен камен.Тел.за контакт:070 501 115 Бале

 Објавено од: Бале
 Објавено на: 18.03.2017
тел: 070 / 501115 
 
e-mail: balkaxxl@yahoo.com

 ::  Машини и алати
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se prodava vitrina za odrzavanje ,2 skari ednata cist rosvaj ,vaga ,fiksalna kasa ,3 rabotni stola i edna plinska boca cena po dogovor a za celiot iventar ekstra cena .tel za informaciji . 078 550- 507

 Објавено од: ssss
 Објавено на: 11.03.2017
тел: 078 / 550507 
 
e-mail: vikybet@ymail.com

 ::  Машини и алати
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

SPREJ SO TEFLON OD "NORTON PAMPUS FLUORPLAST,GmbH
SUVO SREDSTVO,OTPORNO NA NE^ISTOTOII,VODOOTPORNO,BEZ MASNOTII KOE OSIGURA TRAJNA ZA[TITA NA SITE DVI@E^KI I STATI^NI DELOVI VO INDUSTRISKITE MA[INI I RABOTILNICI.
SREDSTVO KOI DELOVITE GI [TITI I GI ODR@UVA

 Објавено од: 
 Објавено на: 28.02.2017
тел: 078 / 667372 
 
e-mail: sk_hristina@yahoo.com

 ::  Машини и алати
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Proizvoditel predlaga komplekt mashini za PVC vrati i prozori s 2 godiini garantsija.Za kontakti:Bulgaria na GSM: +359878371922, Whatsapp I Viber broj: +359882792514. skype:mumhum1.Za poveche inmformatsija na web: www.pvc-mashini.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 30.01.2017
тел: 070 /  
 
e-mail: narm95@abv.bg


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт