Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Лични контакти

     Рубриката содржи 65 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Германец из Хамбург,говорим български, 38 години,1,81м,80кг запознавам симпатична жена за сериозно отношение и живот в Германия. michaelhamburg2013@gmail.com Skype mike122144

 Објавено од: 
 Објавено на: 21.10.2014
тел: 070 /  
 
e-mail: michaelhamburg2013@gmail.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Decko od Bitola, 29 god, ubav i kulturen, nudi nezaboravni seksualni iskustva za devojki i dami. Vo sopstven stan. povelete@yahoo.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 21.10.2014
тел: 070 /  
 
e-mail: povelete@yahoo.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Дискретни средби со истомисленик на возраст од 50 до 60 год. Имам 54 год

 Објавено од: 
 Објавено на: 20.10.2014
тел: 078 /  
 
e-mail: mirogaic@yahoo.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

decko 32g od struga bara da se druzi so drugi decki(do 30g) i za intimni druzenja vo diskrecija ,ako si seriozen te cekam da se zadovolime

 Објавено од: 
 Објавено на: 20.10.2014
тел: 070 /  
 
e-mail: slayerboymk@yahoo.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

млад пасив (20) сака да пуши на постари чичковци darkostoj123@hotmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 20.10.2014
тел: 070 /  
 
e-mail: darkostoj123@hotmail.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Diskretni sredbi za seriozni i situirani mazi.Info na mail:diskretnodiskretno1@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 20.10.2014
тел: 070 /  
 
e-mail: diskretnodiskretno1@gmail.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

jasum cisto str8,no iskreno ponekogas imam zelba da drkam so nekoj drug sto e so ista seksualna orientacija..dokolku ima nekoj str8 i ima ista zellba kako mojata togas ajde da uzivame zaedno..ve molam stop za gay ili bi..mojot skype e mister_d27

 Објавено од: decko
 Објавено на: 17.10.2014
тел: 070 /  
 
e-mail: nezen-d@outlook.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Фин, културен, симпатичен 21 годишен дечко бара дечко до 27 год. Прво би сакал допишување одреден период, за подобро запознавање. Само за сериозни!

 Објавено од: 
 Објавено на: 17.10.2014
тел: 076 /  
 
e-mail: md.mkd@hotmail.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Осамен,симпатичен дечко,45/165/65,вработен,ситуиран,бара сродна душа за сериозна врска и брак,со која ќе си го разубавиме животот.Нудам мирен и хармоничен живот.Барам да ми се јават девојки од било кој дел на Македонија и секако само сериозни понуди.

 Објавено од: 
 Објавено на: 17.10.2014
тел: 070 /  
 
e-mail: momce45g@gmail.com

 ::  Лични контакти
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Baram devojka za drustvo so nadoknada dodeka prestojuvam vo Skopje. Dolgo vreme ziveam vo Amerika, imam 37 godini. (Ova e vistinski oglas.) Se najubavo, pozdrav

 Објавено од: 
 Објавено на: 16.10.2014
тел: 070 /  
 
e-mail: mkskkp2014@gmail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт