Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Компјутери - Купувам

     Рубриката содржи 2 огласи
     Прикажани се од 1 до 2

 ::  Компјутери - Купувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

NAJNOVIOT WINDOWS 11 x64!!!! i WINDOWS 10 x64 i x32 all editions NA USB I CD so upatsvo za instalacija. CD ILI DVD so win operativen i upatsvo ,WIN na usb so garancija za usb to brand Kingstone 32GB i opeprativniot vo nego.

 Објавено од: software
 Објавено на: 24.11.2021
тел: 077 / 707192 
 
e-mail: blagoja.ivanovski.hsg@gmail.com

 ::  Компјутери - Купувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Trebate li zajam za poslovnu ili osobnu uporabu. Nudimo zajmove do 10.000.000 s kamatom od 3%. Kontaktirajte nas za prijavu na: dazofirm@gmail.com ili WhatsApp i Viber: +447482856162

 Објавено од: Henrik Thomsen
 Објавено на: 02.10.2021
тел: 070 / +447482856162 
 
e-mail: dazofirm@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт