Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Куќи
 • Барам
 •      Рубриката содржи 26 огласи
       Прикажани се од 1 до 10

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава/издава луксузна куќа во Скопје во Злокуќани од 780м2 на плац од 2200м2. Објектот има 6 спални соби и 10 купатила. Има гаража за 2 возила и во дворот место за уште 4.Во дворот има и фонтана од камен, како и базен со димензии 12,5m x 6.5m.Ш 6040

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 19.04.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  ЧЕНТО .... Се продава куќа во населба Ченто со површина од 61 м2 тераса од 15м2 подрум од 15 м2 и лимена гаража со дворноместо од 470 м2
  Контакт тел. 078/248-703 075/286-171
  Цена 50000 евра.

   Објавено од: 
   Објавено на: 17.04.2018
  тел: 075 / 286171 
   
  e-mail: dekisternisa@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 11.04.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава Вила во близина на Хотел Гранит во Охрид од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови,секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна, кујна, една спална соба и тераса со поглед на езеро. Цена по договор.Шифра 6ВИ

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 11.04.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Итно се продава горниот спрат од куќа во строгиот центар на Струмица, веднаш до паркот. Спратот е со посебен влез, комплетно е независен од долниот спрат и поседува две големи тераси и дворно место. Функционира како стан со бонус -двор на предниот и задниот д

   Објавено од: 
   Објавено на: 10.04.2018
  тел: 076 / 684990 
   
  e-mail: vbateva@yahoo.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 (220m2) so dva dukani po 22 m 2 so dve golemi terasi od po 15 m2, so vizba 15 m2 pomosna prostorija od 20 m2 golem dvor so trevnik od 250 m2, skoro renovirana tel 075 88 68 78

   Објавено од: 
   Објавено на: 26.03.2018
  тел: 075 / 886878 
   
  e-mail: agency_lozan@yahoo.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava VILA na Popova Shapka od 300m2 so plac 250 m2. Vilata e so 6 apartmani + zaednicki prostor. Se sostoi od Su+Pr+1+Pk. Se naoga na najubavata lokacija na Shapka. Se prodava namestena i opremena so Cena-150 000eu. Shufra-5PSD

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 24.03.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 (220m2) so dva dukani po 22 m 2 so dve golemi terasi od po 15 m2, so vizba 15 m2 pomosna prostorija od 20 m2 golem dvor so trevnik od 250 m2, skoro renovirana tel 075 88 68 78

   Објавено од: 
   Објавено на: 12.03.2018
  тел: 075 / 886878 
   
  e-mail: agency_lozan@yahoo.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  137м2, дел од куќа, од 4, 75м2 двор, Kозле од 50м од семафорите, градежно земјиште 117м2 до железара поклон, (од 2000)м, 70% од судска процена (према данок) со 10% капар 1 месец грејс, или 130% со мрати 1 година (со 300% вредност од хипотека). ~6,200,000д

   Објавено од: mail или text!?
   Објавено на: 11.03.2018
  тел: 075 / 450048 
   
  e-mail: magnus.richters@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava kuka vo Butel 1 od 100m2 so dvor 125m2. Kukata e so suteren i prizemje i e so dnevna i kujna, dve spalni sobi, kupatilo i nisa.Ima cisti dokumenti. Cena za eden del e 50 000eu so mesto za dogovor.Shifra-6039

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 08.03.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт