Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Куќи
 • Барам
 •      Рубриката содржи 6 огласи
       Прикажани се од 1 до 6

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  продавам куќа со плац 366м и стамбена површина 160м над државна болница на убава локација со две гаражи со маркица 10.20 лепенка. цена по договор.ннннн

   Објавено од: 
   Објавено на: 23.06.2017
  тел: 078 / 673465 
   
  e-mail: nada.sankovska@gov.mon.mk

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  PRODAVAM KUKA VO S.STAJKOVCI POPOVO MALO 175M2 SO 350M2 DVORNO MESTO DVE GARAZI LEGALIZIRANA SO IMOTEN LIST POGODNA ZA ZIVEENJE VEDNAS VSELIVA SO ZIVA VODA VO DVOROT ZA NAVDNUVANJE GRADSKA VODA ODVOD KANALIZACIJA GOLEMI TERASI ZA SEDENJE

   Објавено од: 
   Објавено на: 12.06.2017
  тел: 071 / 383065 
   
  e-mail: i_dodevski11@yahoo.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Bok
  Trebate financiranje za svoj dom, za svoj posao, za kupnju automobila, kupiti motocikl, stvoriti svoj vlastiti posao, za svoje više sumnje osobne potrebe. Odobravamo osobne kredite od 2000. do € 8.000.000. Mail: nathaliavan9@gmail.com

   Објавено од: 
   Објавено на: 10.06.2017
  тел: 070 / 8900010203 
   
  e-mail: nathaliavan9@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продавам барака со плац 430м2 во н.Ченто на ул.Јужноморавски бригади

   Објавено од: 
   Објавено на: 06.06.2017
  тел: 070 / 255134 
   
  e-mail: lile_bugi@yahoo.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava nova kukja so sendvic zidovi i pvc prozorci vo Volkovo, Gjorce. Kukjata e pravena za svoja dusa. Osnovata na kukjata e 10x10, prizemje, sprat i potkrovje, so dva trosobni stana, so posebni skalila kako vo mala zgrada. Na potkrovjeto moze da se pregr

   Објавено од: Zlatko
   Објавено на: 01.06.2017
  тел: 070 / 369311 
   
  e-mail: zlatko35@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Prodavam kuka od 250 m2 kaj hotel Najs vo Pripor -Kisela voda prizemje,kat i potkrovje. Cena po dogovor

   Објавено од: 
   Објавено на: 19.05.2017
  тел: 077 / 955525 
   
  e-mail: zane_sonce@yahoo.com


   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт