Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Компјутери
 • Софтвер
 •      Рубриката содржи 16 огласи
       Прикажани се од 1 до 10

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Брза, квалитетна и поволна преинсталација
  на вашиот компјутер. Интервенирам веднаш.
  Цени од 300 до 500 ден.

   Објавено од: Зоки
   Објавено на: 24.02.2017
  тел: 077 / 617109 
   
  e-mail: zoki966@gmail.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Држам часови по Англиски јазик наменети за осмоодделенци , средношколци , студенти и возрасни !

  Цената за 1 Час кој трае 60 мин. изнесува 150 ден ! Цената за 1 Час кој трае 90 мин. изнесува 200 ден ! Цената за 1 Час кој трае 120 мин. изнесува 250 ден !

   Објавено од: Александар Аврамовски
   Објавено на: 21.02.2017
  тел: 070 / 995178 
   
  e-mail: aleksandar.avramovski@yahoo.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI,LAPTOPI,GPS NAVIGACIJI MIKI DOAGAM NA POVIK.

  BRISENJE VIRUSI,INSTALIRANJE LICENCIRAN ANTIVIRUS.
  INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10 SO DOZIVOTNA LICENCA.
  INSTALIRAME PROGRAMI PO VASA ZELBA.
  DELOVI ZA KOMPJUTERI,LAPTOP I DRUGO

   Објавено од: Miki
   Објавено на: 18.02.2017
  тел: 070 / 965995 
   
  e-mail: miki_sk2008@hotmail.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI,LAPTOPI,GPS NAVIGACIJI MIKI DOAGAM NA POVIK.

  BRISENJE VIRUSI,INSTALIRANJE LICENCIRAN ANTIVIRUS.
  INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10 SO DOZIVOTNA LICENCA.
  INSTALIRAME PROGRAMI PO VASA ZELBA.
  DELOVI ZA KOMPJUTERI,LAPTOP I DRUGO

   Објавено од: Miki
   Објавено на: 18.02.2017
  тел: 078 / 202985 
   
  e-mail: miki_sk2008@hotmail.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI,LAPTOPI,GPS NAVIGACIJI MIKI DOAGAM NA POVIK.

  BRISENJE VIRUSI,INSTALIRANJE LICENCIRAN ANTIVIRUS.
  INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10 SO DOZIVOTNA LICENCA.
  INSTALIRAME PROGRAMI PO VASA ZELBA.
  DELOVI ZA KOMPJUTERI,LAPTOP I DRUGO

   Објавено од: Miki
   Објавено на: 18.02.2017
  тел: 070 / 965995 
   
  e-mail: miki_sk2008@hotmail.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Брза, квалитетна и поволна преинсталација
  на вашиот компјутер. Интервенирам веднаш.
  Цени од 300 до 500 ден.

   Објавено од: Зоки
   Објавено на: 15.02.2017
  тел: 077 / 617109 
   
  e-mail: zoki966@gmail.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  ПРОДАВАМ ПЕЧАТАР СО 4 БОИ, ЕПСОН, НЕКОРИСТЕН.
  ЦЕНА 2 000 ден.

   Објавено од: роза
   Објавено на: 11.02.2017
  тел: 078 / 420124 
   
  e-mail: v.krice@hotmail.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Држам часови по Англиски јазик наменети за осмоодделенци , средношколци , студенти и возрасни !

  Цената за 1 Час кој трае 60 мин. изнесува 150 ден ! Цената за 1 Час кој трае 90 мин. изнесува 200 ден ! Цената за 1 Час кој трае 120 мин. изнесува 250 ден !

   Објавено од: Александар Аврамовски
   Објавено на: 07.02.2017
  тел: 070 / 995178 
   
  e-mail: aleksandar.avramovski@yahoo.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI,LAPTOPI,GPS NAVIGACIJI MIKI DOAGAM NA POVIK.

  BRISENJE VIRUSI,INSTALIRANJE LICENCIRAN ANTIVIRUS.
  INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10 SO DOZIVOTNA LICENCA.
  INSTALIRAME PROGRAMI PO VASA ZELBA.
  DELOVI ZA KOMPJUTERI,LAPTOP I DRUGO

   Објавено од: MIKI
   Објавено на: 28.01.2017
  тел: 070 / 965995 
   
  e-mail: miki_sk2008@hotmail.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI,LAPTOPI,GPS NAVIGACIJI MIKI DOAGAM NA POVIK.

  BRISENJE VIRUSI,INSTALIRANJE LICENCIRAN ANTIVIRUS.
  INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10 SO DOZIVOTNA LICENCA.
  INSTALIRAME PROGRAMI PO VASA ZELBA.
  DELOVI ZA KOMPJUTERI,LAPTOP I DRUGO

   Објавено од: MIKI
   Објавено на: 28.01.2017
  тел: 070 / 965995 
   
  e-mail: miki_sk2008@hotmail.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт