Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Компјутери
 • Софтвер
 •      Рубриката содржи 4 огласи
       Прикажани се од 1 до 4

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Ганц нова батерија за лаптоп ЕЕЕпц ефтино 1320ден

   Објавено од: Петре
   Објавено на: 20.08.2017
  тел: 071 / 372502 
   
  e-mail: profpetre@yahoo.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Ефтино продавам малку користен исправен компјутер марка Fujitsu Siemens со програма Windows 7 Professional. Цената е 6.000 ден, но може да се договориме.

   Објавено од: 
   Објавено на: 13.08.2017
  тел: 076 / 616093 
   
  e-mail: dinadors@yahoo.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продавам Процесор Intel Celeron 1000M Socket FCPGA988 за Лаптоп HP ProBook 4540s
  Повеќе информации на следниот линк: http://ark.intel.com/products/72060/Intel-Celeron-Processor-1000M-2M-Cache-1_80-GHz

   Објавено од: 
   Објавено на: 31.07.2017
  тел: 075 / 075344135 
   
  e-mail: roza_naumoska@yahoo.com

   ::  Компјутери
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Монитор Dell ima super rezolucija, ima garancija 2 godini
  Monitor 25" Dell UltraSharp U2515H LED IPS, 16:9, QHD 2560 x 1440 pixelshttp://www.anhoch.com/product/38281/monitor-25-dell-ultrasharp-u2515h-led-ips-169-qhd-2560-x-1440-2xhdmidpminidpdp-out
  250eur

   Објавено од: 
   Објавено на: 25.06.2017
  тел: 070 / 070833530 
   
  e-mail: v.gagovska@hotmail.com


   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт