Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Моторни Возила - Комбиња и приколки

     Рубриката содржи 2 огласи
     Прикажани се од 1 до 2

 ::  Моторни Возила - Комбиња и приколки
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам сочувано комбе МВ100, прв газда

 Објавено од: Коста
 Објавено на: 19.10.2017
тел: 075 / 826592 
 
e-mail: dean_josev@yahoo.de

 ::  Моторни Возила - Комбиња и приколки
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se prodava Volkswagen VW Transporter T5
- 2.5 TDI
- 2009 godina
- 96 KW
- Dozvolena nosivost - 1 ton
- Euro 4
- Pominati 223k km
Voziloto e uvezeno od Svajcarija i e vo odlicna sostojba, plateni site davacki i sredena cela dokumentacija do registraci

 Објавено од: Vase
 Објавено на: 13.09.2017
тел: 070 / 224621 
 
e-mail: antonio.buco1@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт