Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови - Изнајмувам

     Рубриката содржи 22 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,prv kat,ruska zgrada,za 1 do 2 osobi,ima parno ,parking,golem balkon,za podolg period.Sliki po objaven telefonski razgovor. 070465269 Cena po dogovor,

 Објавено од: 
 Објавено на: 15.08.2022
тел: 070 / 070465269 
 
e-mail: vasilka_a@yahoo.ca

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА СО ТЕРАСА. ПОСЕБЕН ВЛЕЗ. ПОГОДНА ЗА ЕДНО ЛИЦЕ. НАМЕСТЕНА. КОНТАКТ ДО 20 ЧАСОТ. 8500 ДЕН

 Објавено од: 
 Објавено на: 13.08.2022
тел: 075 / 519327 
 
e-mail: len4es@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам гарсониера кај Железничка станица, 25 м2, приземје,парно ,наместена,150 е плус трошоци,Тел. 075 363938, Роберт

 Објавено од: Роберт
 Објавено на: 12.08.2022
тел: 075 / 363938 
 
e-mail: sofi_inovator@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР
Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот н

 Објавено од: ВИОЛЕТА
 Објавено на: 08.08.2022
тел: 071 / 071212343 
 
e-mail: vtaneska@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada,za podolgo,za 1 do 2 osobi,ima parno,parking ,golem balkon i odlicna lokacija.Sliki na baranje po obaven telefonski razgovor. 070465269

 Објавено од: 
 Објавено на: 08.08.2022
тел: 070 / 070465269 
 
e-mail: vasilka_a@yahoo.ca

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sutomore iznajmljujem apartmane i sobe.
Sobe sa dva, tri i cetiri lezaja. Apartmani za sedam osoba.
Udaljenost do obale 600m oko 10min. pesice. 300m od autobuske, zelj. stanice.
Cena od 6-10 e po osobi.
Kontakti: +38230373440.; +381641657393
E- mejl: zlat

 Објавено од: 
 Објавено на: 07.08.2022
тел: 070 / 0000000000 
 
e-mail: happy.oglas@gmail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Zelite pokrenuti vlastiti posao, kupiti ono sto zelite i ne znate odakle poceti, nasi zajmovi su dobro osigurani, a maksimalna sigurnost nam je prioritet, kontaktirajte nas danas: sio.milena.sm@gmail.com

 Објавено од: Milena
 Објавено на: 02.08.2022
тел: 031 / +381616448802 
 
e-mail: sio.milena.sm@gmail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,ruska zgrada,prv kat,ima parno i parking,juzen,za 1 do 2 osobi ,za podolgo,kirija po dogovor, sliki na Viber i Whats App po obaven telefonski razgovor za stanot. 070465269

 Објавено од: 
 Објавено на: 30.07.2022
тел: 070 / 070465269 
 
e-mail: vasilka_a@yahoo.ca

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-16885-Se izdava studio kaj Mlecen, 25m2, na 1vi kat, namesteno, vselivo od 01.08.2022

 Објавено од: 
 Објавено на: 28.07.2022
тел: 078 / 402027 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-16884-Se izdava stan vo Aerodrom 38m2, kaj Tobako 2, na 10kat so lift, namesten, vednas vseliv.

 Објавено од: 
 Објавено на: 27.07.2022
тел: 078 / 402027 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт