Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови - Изнајмувам

     Рубриката содржи 65 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E NA MIRNO I TIVKO MESTO NA 10 MIN.OD CENTAR.KONTAKT KOSTA 078

 Објавено од: kosta 078221503
 Објавено на: 08.12.2017
тел: 078 / 221503 
 
e-mail: kostanaumovski@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи


IZDAVAM DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO NAS.AERODROM SPROTI TRI BISERI.

UL KOSTA NOVAKOVIK BR. 50-4-20

INF. TEL- 076 510 758

 Објавено од: 
 Објавено на: 08.12.2017
тел: 076 / 510758 
 
e-mail: milovajana@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

S-3199- Se izdava stan vo Karpos 4 vo blizina na Granap, 70m2, dvosoben, na 5kat, so lift, sopstveno greenje na struja, vseliv vednas, cena 180e

 Објавено од: 
 Објавено на: 07.12.2017
тел: 078 / 402027 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E NA MIRNO I TIVKO MESTO NA 10 MIN.OD CENTAR.KONTAKT KOSTA 078

 Објавено од: kosta 078221503
 Објавено на: 06.12.2017
тел: 078 / 221503 
 
e-mail: kostanaumovski@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-13304- Stan vo Taфталиџе 1, 67m2, trosoben, na 2kat, so lift, so parno, prazen so kujnski elementi

 Објавено од: bilo koj
 Објавено на: 05.12.2017
тел: 078 / 402027 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-13284- Se izdava stan vo Centar, na ulica Makedonija, 60m2, trosoben, 5kat, so lift, prazen.

 Објавено од: bilo koj
 Објавено на: 05.12.2017
тел: 078 / 402027 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E NA MIRNO I TIVKO MESTO NA 10 MIN.OD CENTAR.KONTAKT KOSTA 078

 Објавено од: kosta 078221503
 Објавено на: 05.12.2017
тел: 078 / 221503 
 
e-mail: kostanaumovski@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-3101-Se izdava stan vo centar kaj Crven Krst, 70m2 so 3 kancelarii, na 1 kat, renoviran, vednas vseliv za kancelarii

 Објавено од: bilo koj
 Објавено на: 04.12.2017
тел: 078 / 402027 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи


IZDAVAM DVOSOBEN NAMESTEN STAN 56m2 VO NAS. AERODROM SPROTI TRI BISERI.

UL.KOSTA NOVAKOVIK BR 50-4-20

INF. NA TEL 76 510 758

 Објавено од: 
 Објавено на: 04.12.2017
тел: 070 / 510758 
 
e-mail: milovajana@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E NA MIRNO I TIVKO MESTO NA 10 MIN.OD CENTAR.KONTAKT KOSTA 078

 Објавено од: kosta 078221503
 Објавено на: 03.12.2017
тел: 078 / 221503 
 
e-mail: kostanaumovski@yahoo.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт