Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Куќи - Изнајмувам

     Рубриката содржи 24 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се изнајмува куќа во општина Центар, веднаш до МРТВ. Куќата е со ходник, кујна, купатило и две соби. Локацијата е одлична на само 10 мин пеш до плоштад Македонија,

 Објавено од: Иле
 Објавено на: 15.05.2018
тел: 070 / 392689 
 
e-mail: ilenane10@mail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid blizina na Biljanini Izvori.070432290
villanikola.wordpress.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 05.05.2018
тел: 070 / 432290 
 
e-mail: villanikola@yahoo.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

M&D apartmani nude Vam miran i udoban smjestaj u blizini plaže Jaz, nedaleko najbolje i najljepse plaze na Crnogorskom primoriju… 
Udaljeni smo 3,5 km od centra Budve (Starog Grada),a oko 500 m od plaže Jaz. Web sajt: http://apartmanimd.com/ 
E-mai

 Објавено од: 
 Објавено на: 05.05.2018
тел: 070 / 000000000000000000 
 
e-mail: happy.oglas@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам хотелско уредени соби и апартмани, со посебно купатило, кабловска тв, интернет, кујна и сопствен паркинг.
Информации на тел : мобилен 070/ 513218
фиксен 046/ 702292 Ристо
GPS: 41.179790 20.697090
http://www.apartmani-sobi-struga.com

 Објавено од: Ристо
 Објавено на: 27.04.2018
тел: 070 / 513218 
 
e-mail: risto_nastoski@yahoo.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Prestoj za dvajca Vo Nov Dojran so pogled prema ezero .Pogodno za onie koi sakat odmor bez mnogu guzvi i buchavi.

 Објавено од: 
 Објавено на: 24.04.2018
тел: 078 / 391048 
 
e-mail: milan.centar@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи


Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија. Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот поглед и чистиот планински воздух, како и одличните услови за одмор

 Објавено од: 
 Објавено на: 11.04.2018
тел: 071 / 071816518 
 
e-mail: arsnokevaliste@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава наместен стан во Центар од 92м2 на 6ти КАТ.Станот се наоѓа во близина на Католичка Црква.Станот го содржи следниов распоред: мал ходник, дневна, трпезарија, кујна, гостинско вц,вц со купатило и 3 спални соби. Цена по договор. Шифра:4008/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 04.04.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se izdava nov nevseluvan stan vo Debar Maalo od 52m2, na 2/5 kat. Se sostoi od kujna, trpezarija, dnevna, edna spalna soba, kupatilo, i eden balkon.Ima centralno parno i parking pred zgrada.Cena 250eur. Shifra 2014/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 30.03.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава студио 58м2 со 2,5 соби во Центар. Станот се наога на поткровје. наместен со централно греење, клима уред , интернет, Има едно паркинг место. Се издава за 250 ев. Шифра -2013/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 29.03.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан кај Градски Зид 85 м2 со цена по договор. Се наоѓа на 5 кат со лифт , централно парно, кујна со трпезарија, дневна, две спални соби, две купатила и балкон. Комплетно е наместен во постара зграда. Шифра - 3061/

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 29.03.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт