Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Куќи - Изнајмувам

     Рубриката содржи 16 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze vo ruska zgrada,komplet bela tehnika,parno,parking,za 1-3 osobi za 170 evra.

 Објавено од: 
 Објавено на: 30.10.2018
тел: 070 /  
 
e-mail: vasilka_a@yahoo.ca

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Соби за изнајмување во Охрид наспроти Комерцијална банка. На располагање кујна, кабелска ТВ, интернет, паркинг, централно греење во зимски период.
Sobi za iznajmuvanje vo Ohrid nasproti Komercijalna Banka. Na raspolaganje kujna, kabelska Tv, internet,parking,

 Објавено од: turist
 Објавено на: 09.09.2018
тел: 046 / 071353985 
 
e-mail: turistohrid@protonmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se izdava DELOVEN PROSTOR na atraktivna lokacija vo Naselbata vo Dracevo. Objektot e 80m2 + 80m2 magacinski prostor. Ima sanitaren cvor. Se izdava na podolg period.Cena 600eu. Shifra-8070/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 29.08.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se izdava Deloven Prostor za kancelarija od 25m2 vo Centar na odlicna lokacija. Objektot e NOV, individualna gradba i e odlicno zvucno izoliran. Cena po dogovor. Shifra-8069/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 25.08.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se izdava nov nevseluvan stan vo Debar Maalo od 52m2, na 2/5 kat. Se sostoi od kujna, trpezarija, dnevna, edna spalna soba, kupatilo, i eden balkon.Ima centralno parno i parking pred zgrada.Cena 250eur. Shifra 2014/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 30.03.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан кај Градски Зид 85 м2 со цена по договор. Се наоѓа на 5 кат со лифт , централно парно, кујна со трпезарија, дневна, две спални соби, две купатила и балкон. Комплетно е наместен во постара зграда. Шифра - 3061/

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 29.03.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава 30м2 во Капиштец наместена гарсоњера на 5 кат - една соба со централно греење и лифт. Пожелно е да биде издадена на подолг период со цена 200 ев. Шифра - 1038/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 29.03.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан во Кисела Вода од 80 м2 - 260 ев. на подолг период , наместен, со 2 спални, со централно греење, Станот е на 1 кат , со кујна и трпезарија,купатило , балкон и е комфорен и одговара за семејство. Шифра - 3062/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 29.03.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан 90 - 100м2 кај Зебра на 3/5 кат, наместен. Станот има дневна,кујна со трпезарија,3 спални соби, купатило,лифт , 2 тераси, греенје на струја. Цена - 350 ев. Шифра -4007/1

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 29.03.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се Издава Деловен Простор во Центар спроти Краш со површина од 70м2. Просторот е со санитарен чвор, посебни саати за струја и вода , со чајна кујна. Се издава празен на подолг период. Цена 15еур/м2 со место за договор. Шифра 8051/1

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 09.02.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт