Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Деловен простор - Изнајмувам

     Рубриката содржи 16 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛОКАЛ ОД 45м2 ВО СЕЛО БЕЛОВИШТЕ ГОСТИВАР.ЛОКАЛОТ Е ПОГОДЕН ЗА АПТЕКА,КАФИЧ,ОБЛОЖУВАЛНИЦА ИТН.

 Објавено од: Панче
 Објавено на: 23.05.2018
тел: 077 / 556431 
 
e-mail: ptrpeski74@yahoo.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам деловен простор 20 м2, во Т.Ц. Буњаковец, приземје, од страната на Дестан. Деловниот простор е во одлична состојба. Досегашната дејност беше продажба на чевли и чанти.

 Објавено од: 
 Објавено на: 23.05.2018
тел: 070 / 266524 
 
e-mail: adonka@stb.com.mk

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам деловен простор 20 м2, во Т.Ц. Буњаковец, приземје, од страната на Дестан. Деловниот простор е во одлична состојба. Досегашната дејност беше продажба на чевли и чанти.

 Објавено од: 
 Објавено на: 23.05.2018
тел: 070 / 266524 
 
e-mail: adonka@stb.com.mk

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам деловен простор 20 м2, во Т.Ц. Буњаковец, приземје, од страната на Дестан. Деловниот простор е во одлична состојба. Досегашната дејност беше продажба на чевли и чанти.

 Објавено од: 
 Објавено на: 23.05.2018
тел: 070 / 266524 
 
e-mail: adonka@stb.com.mk

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам деловен простор 20 м2, во Т.Ц. Буњаковец, приземје, од страната на Дестан. Деловниот простор е во одлична состојба. Досегашната дејност беше продажба на чевли и чанти.

 Објавено од: 
 Објавено на: 23.05.2018
тел: 070 / 266524 
 
e-mail: adonka@stb.com.mk

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам деловен простор 20 м2, во Т.Ц. Буњаковец, приземје, од страната на Дестан. Деловниот простор е во одлична состојба. Досегашната дејност беше продажба на чевли и чанти.

 Објавено од: 
 Објавено на: 23.05.2018
тел: 070 / 266524 
 
e-mail: adonka@stb.com.mk

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам деловен простор 20 м2, во Т.Ц. Буњаковец, приземје, од страната на Дестан. Деловниот простор е во одлична состојба. Досегашната дејност беше продажба на чевли и чанти.

 Објавено од: 
 Објавено на: 23.05.2018
тел: 070 / 266524 
 
e-mail: adonka@stb.com.mk

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Ponuda od kredit brzo 100% za iskrenu osobu s najviše 2% od 60000000 € E-mail: sanchezaline24@gmail.com /Whatsapp ili Viber: +22962002097

 Објавено од: 
 Објавено на: 15.05.2018
тел: 070 / +22962002097 
 
e-mail: sanchezaline24@gmail.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава дуќан/целосно опремена бурекџилница на ул. Орце Николов, Скопје (во близина на Министерство за одбрана) Информации на 072271794 - 450 евра (цената не е фиксна)

 Објавено од: 
 Објавено на: 28.04.2018
тел: 072 / 271794 
 
e-mail: bocer52@gmail.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам деловен простор во Скопје 70м2, 3 канцеларии на 1 кат, со парно, клима во строг центар спроти Рекорд. Тел. 070 502 910

 Објавено од: 
 Објавено на: 18.04.2018
тел: 070 / 502910 
 
e-mail: mimirjana@yahoo.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт