Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Деловен простор - Изнајмувам

     Рубриката содржи 9 огласи
     Прикажани се од 1 до 9

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Конечно, решение за вашите итни пари кредити

За оние кои имаат потреба од сигурно и сигурно финансирање, предлагам итен заем, со прифатлива каматна стапка од 3%.

mail : infos.kredit700@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 25.06.2018
тел: 070 /  
 
e-mail: infos.kredit700@gmail.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

изнајмувам деловен простор на Булевар Партизански Одреди бр 19 локал 3 приземје со површина од 16 метри квадратни.

 Објавено од: 
 Објавено на: 24.06.2018
тел: 075 / 490469 
 
e-mail: slobodanmukaetov@rocketmail.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Izdavam dukan do Kapitol suteren 14m 5000 denari mesecno .Kontakt Zora:070-328-123

 Објавено од: Zora
 Објавено на: 20.06.2018
тел: 070 / 328123 
 
e-mail: anauzevska@yahoo.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам деловен простор 20 м2, во Т.Ц. Буњаковец, приземје, од страната на Дестан. Деловниот простор е во одлична состојба. Досегашната дејност беше продажба на чевли и чанти.

 Објавено од: 
 Објавено на: 23.05.2018
тел: 070 / 266524 
 
e-mail: adonka@stb.com.mk

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам деловен простор во Скопје 70м2, 3 канцеларии на 1 кат, со парно, клима во строг центар спроти Рекорд. Тел. 070 502 910

 Објавено од: 
 Објавено на: 18.04.2018
тел: 070 / 502910 
 
e-mail: mimirjana@yahoo.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан во Карпош 3 на 100м од City Mall. Се наоѓа на приземје. Станот е со површина од 60м2 и балкон од 12м2. Има дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило. Има централно греење. Цена 220еур. Шифра 3047/1

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 17.02.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se izdava deloven prostor vo Leptokarija od 23m2. Dukanot moze da se koristi za poveke nameni. Shifra-8038/1

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 28.12.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

На Водно се издава ексклузивно наместен стан на приземје од 76м2 и тераса од 90м2. Станот се наоѓа во прекрасен објект и има дневен престој, кујна со трпезарија, 2 спални соби, гостинско wc, бања, џакузи, остава и 1 паркинг простор.Цена: 800eur.Ш- 3030/1

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 08.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Деловен простор - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se izdava deloven prostor vo Saraj na 1 kat od 55m2+ 4 m2 balkon.Istiot e so poseben sanitaren cvor - toalet.Prostorot raspolaga so klima,domofon,video nadzor,struja za domakinstvo.Se izdava za 10.000den.Shifra-8026/1.

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 18.10.2017
тел: 078 / 366902 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт