Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Изгубено и најдено

     Рубриката содржи 1 огласи
     Прикажани се од 1 до 1

 ::  Изгубено и најдено
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

IZGUBENI SE OPTICKI OCILA VO KARPOSH LEPTOKARIJA VO BLIZINA NA BAZARO, MOLAM DOKOLKU NEKOJ SLUCAJNO PRONAJDE DA SE JAVI SLEDUVA NAGRADA !
078 702 778

 Објавено од: 
 Објавено на: 15.01.2017
тел: 078 / 078702778 
 
e-mail: kserafimoska@yahoo.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт