Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Услуги - Интелектуални

     Рубриката содржи 10 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Помагам во совладување на наставно градиво и пишување на домашни работи од сите предмети за уценици до VIII одделение.

 Објавено од: 
 Објавено на: 10.12.2017
тел: 077 /  
 
e-mail: plevkov@yahoo.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

СУДСКИ И СТРУЧНИ ПРЕВОДИ ОД АНГЛИСКИ, БУГАРСКИ И СРПСКИ/ХРВАТСКИ НА МАКЕДОНСКИ И ОБРАТНО.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ГОДИНЕ

 Објавено од: Миле
 Објавено на: 04.12.2017
тел: 070 / 575612 
 
e-mail: mile_suvopole@yahoo.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Преведувам стручни и технички текстови, упатства за ракување, и помагам во изработка на семинарски и дипломски работи, како и презентации.
(Дипломиран електро инженер).

 Објавено од: Marjan
 Објавено на: 04.12.2017
тел: 071 / 718265 
 
e-mail: mgacoski@gmail.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Квалитетен и брз судски превод од англиски на македонски јазик и обратно. Бесплатна достава на територијата на град СКопје.

 Објавено од: Катерина
 Објавено на: 19.11.2017
тел: 078 / 244247 
 
e-mail: kate.krstova@gmail.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изработувам семинарски и проектни задачи од областа на маркетинг, економија, бизнис, менаџмент, психологија, педагогија, право, историја и македонски јазик.

 Објавено од: 
 Објавено на: 04.11.2017
тел: 071 / 712171 
 
e-mail: skopje.kiselavoda@hotmail.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Англиски судски преводи [Vip] 071 574 811
Попусти за повеќе документи и со малку текст.
Кај Капитол живеам. Јавете се, ќе се договориме.

 Објавено од: Дарко
 Објавено на: 02.11.2017
тел: 071 / 5748111 
 
e-mail: darko2004stefanovski@yahoo.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи


Zajmovi za ozbiljne pojedince

  Nudimo zajmove svakom pojedincu koji može vratiti kamatnu stopu od 2% godišnje na nekoliko podrucja. Pomažemo ozbiljnim ljudima da ostvaruju svoje projekte i riješe razlicite financijske probleme.
Konta

 Објавено од: 
 Објавено на: 02.11.2017
тел: 070 / 0609120912 
 
e-mail: ananounao@gmail.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Pisuvam domasni zadaci za skolo od 4 oddelenie do 4 godina sredno uciliste. Povolno cena 130 den

 Објавено од: Skopje
 Објавено на: 30.10.2017
тел: 071 / 829306 
 
e-mail: @Yahoo.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи


Англиски судски преводи 071 574 811

Населба Аеродром

 Објавено од: 
 Објавено на: 14.10.2017
тел: 071 / 574811 
 
e-mail: preveduvam@outlook.com

 ::  Услуги - Интелектуални
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

АНГЛИСКИ И ХРВАТСКИ јазик, овластен судски преведувач врши преводи на сите видови текстови и документи.
077 531 993

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.04.2016
тел: 077 / 573141 
 
e-mail: ss_gorgievska@yahoo.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт