Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Градежни материјали

     Рубриката содржи 5 огласи
     Прикажани се од 1 до 5

 ::  Градежни материјали
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Proizvoditel predlaga komplekt mashini za PVC vrati i prozori s 2 godiini garantsija.Za kontakti:Bulgaria na GSM: +359878371922, Whatsapp I Viber broj: +359882792514. skype:mumhum1.Za poveche inmformatsija na web: www.pvc-mashini.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 28.03.2017
тел: 070 /  
 
e-mail: narm95@abv.bg

 ::  Градежни материјали
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Trebate li kredit više njege, provjerite svoje zahtjeve za kredit od € 3.000 do 2.500.000 €, uz kamatnu stopu od 3. Imate mogućnost hipoteke, za kontakt informacije. mail: nathaliavan9@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 21.03.2017
тел: 070 / 0900010203 
 
e-mail: nathaliavan9@gmail.com

 ::  Градежни материјали
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Евтино продавам 2 нови крила (1 лево и 1 десно) за врата од чамов масив (елово дрво) 83,5 x 192 цм и 86 x 188цм. Цена по договор. 070 499 006

 Објавено од: Живко
 Објавено на: 14.03.2017
тел: 070 / 499006 
 
e-mail: e_scalade@yahoo.com

 ::  Градежни материјали
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продаваат половни керамиди околу 1.000 парчиња.

 Објавено од: Јанко
 Објавено на: 13.02.2017
тел: 070 / 392648 
 
e-mail: janko.bozov@gmail.com

 ::  Градежни материјали
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Прозорец “МАРЛЕС“ дрвен, двокрилен, дупло стакло, сочуван, 180 х 140, цена 2000

 Објавено од: Маријан
 Објавено на: 10.02.2017
тел: 070 / 260524 
 
e-mail: mkaliman53@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт