Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Гаражи

     Рубриката содржи 8 огласи
     Прикажани се од 1 до 8

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам гаража спроти студенски дом „Гоце Делчев“

 Објавено од: 
 Објавено на: 13.04.2018
тел: 076 / 216556 
 
e-mail: svetlana_mitrevska@yahoo.com

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

SE prodava limeno montazna garaza za podetalni informacii tel.075-519-832

 Објавено од: 
 Објавено на: 11.04.2018
тел: 075 / 519832 
 
e-mail: emanuelapetrova87@yahoo.com

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija bez ikakvih problema od 0 do 300 mjeseci od 2.000 euro za 60.000.000 eura na kamata od 2%.
Me Kontaktirati podaci: E-mail: sanchezaline24@gmail.com/Whatsapp ili Viber: +22962002097

 Објавено од: 
 Објавено на: 02.04.2018
тел: 070 / +22962002097 
 
e-mail: sanchezaline24@gmail.com

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам гаража спроти студенски дом „ Гоце Делчев“

 Објавено од: 
 Објавено на: 23.03.2018
тел: 076 / 216556 
 
e-mail: svetlana_mitrevska@yahoo.com

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам гаража спроти студенски дом „Гоце Делчев“

 Објавено од: 
 Објавено на: 18.03.2018
тел: 076 / 216556 
 
e-mail: svetlana_mitrevska@yahoo.com

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам гаража спроти студенскиот центар „Гоце Делчев“

 Објавено од: 
 Објавено на: 05.03.2018
тел: 076 / 216556 
 
e-mail: svetlana_mitrevska@yahoo.com

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам гаража спроти студенски дом „Гоце Делчев“ - 25 евра

 Објавено од: 
 Објавено на: 28.02.2018
тел: 076 / 216556 
 
e-mail: svetlana_mitrevska@yahoo.com

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

СЕ ИЗДАВА ГАРАЖА, ВО КОМПЛЕКСОТ ГАРАЖИ ВО ВЕЛЕС, КАЈ СПОМЕНИКОТ АЛЕКСО ДЕМНИЕВСКИ.ПРОСТОРОТ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ЗАНАЕТЧИСТВО ИЛИ КАКО МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР.НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПАЗАР. ТРИФАЗНА СТРУЈА , ВОДА И WC. ЦЕНА 2000 ден/месечно,KO Велес , КП 690

 Објавено од: 
 Објавено на: 08.12.2017
тел: 070 / 70449242 
 
e-mail: ssofijano@yahoo.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт