Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Гаражи

     Рубриката содржи 2 огласи
     Прикажани се од 1 до 2

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам гаража во охрид 18m2 на ул.Билјанини извори бб цена 3000 евра, не е фиксна.

 Објавено од: 
 Објавено на: 31.05.2017
тел: 078 / 403433 
 
e-mail: aneilievska@hotmail.com

 ::  Гаражи
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Trebate li kredit? više briga, molimo da svoje prijave za kredit od € 3000 do 2.500.000 €, uz kamatnu stopu od 3%. Imate mogućnost hipoteke, za kontakt informacije. mail: nathaliavan9@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.05.2017
тел: 070 / 0900010203 
 
e-mail: nathaliavan9@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт