Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Електронска опрема - Телевизори

     Рубриката содржи 1 огласи
     Прикажани се од 1 до 1

 ::  Електронска опрема - Телевизори
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Prodavam PHILIPS Monitor za pc i PHILIPS smart TV so skrsen displej, Monitorot e model Brilliance 2205W 22" za cena od 2400 den a PHILPS smartTV to e model 47PFH6309/88 so skrsen displej cena 6000den.

 Објавено од: 
 Објавено на: 24.02.2019
тел: 077 / 707192 
 
e-mail: blagoja.ivanovski.hsg@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт