Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Електронска опрема - Телефони

     Рубриката содржи 2 огласи
     Прикажани се од 1 до 2

 ::  Електронска опрема - Телефони
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Prodavam Xiaomi Redmi 3 Gold, donesen od Norveska, proizveden za zapaden pazar, sostojba perfekcija bez niedna prasinka na nego, so kutija, polnac i usb kabel. Info na link,

http://www.reklama7.mk/post.php?postid=1640

 Објавено од: 
 Објавено на: 24.02.2018
тел: 075 / 34849 
 
e-mail: nsemailbox@yahoo.com

 ::  Електронска опрема - Телефони
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Prodavam Samsung Galaxy S2, raboti perfektno, bel, lajsnata po krajot e malku izlizana inaku e dobro socuvan. Baterijata drzi do 2 dena, zavisno kako se koristi. Info na link,

http://www.reklama7.mk/post.php?postid=1654

 Објавено од: 
 Објавено на: 24.02.2018
тел: 075 / 634849 
 
e-mail: nsemailbox@yahoo.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт