Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Електронска опрема - Домакинство

     Рубриката содржи 6 огласи
     Прикажани се од 1 до 6

 ::  Електронска опрема - Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Апарат за сребрена вода за 20 000 литри - 3130 ден., апарат за сребрена вода за 40 000 литри вода со концентрација за пиење - 3970 ден. Достапно веднаш 078 610 785, 078 610 784

 Објавено од: 
 Објавено на: 09.07.2018
тел: 078 / 610785 
 
e-mail: poracki_s@yahoo.com

 ::  Електронска опрема - Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

prodavam masina za perenje mn malku koristena ko nova,i frizder za dlaboko zamrznuvanje 450l zacuvan isprsven
vo paket 10000den
informacii na 077645558

 Објавено од: 
 Објавено на: 08.07.2018
тел: 077 / 077645558 
 
e-mail: trojanac35@hotmail.com

 ::  Електронска опрема - Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи


3% од понудите за заем
Дали имате некој вид на стрес и ви треба брзо кредит? Бидете одобрени и финансирани во рок од 8 часа, каматната стапка од 3%. Ако сте заинтересирани, ве молиме пратете ни е-пошта за повеќе детали

mail : infos.kredit700@gmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 25.06.2018
тел: 070 /  
 
e-mail: infos.kredit700@gmail.com

 ::  Електронска опрема - Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам термопечка 6kW, шпорет и фрижидер.

 Објавено од: 
 Објавено на: 17.06.2018
тел: 070 / 682190 
 
e-mail: igordonov@yahoo.com

 ::  Електронска опрема - Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам стаклени ТЕГЛИ и ШИШИЊА

Продавам стаклени тегли (од 750 гр , 550 гр и од 250 гр) едно употребени,со алумински капаци. Исто така продавам и стаклени шишиња.
Цена: по договор
Тел: 02/2040773 071921078

 Објавено од: 
 Објавено на: 02.06.2018
тел: 071 / 921078 
 
e-mail: LB145145A@gmail.com

 ::  Електронска опрема - Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se prodava kirbi novo, samo ednash koristeno za proba.

 Објавено од: 
 Објавено на: 01.06.2018
тел: 072 / 228429 
 
e-mail: dragana.boskovska@hotmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт