Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Електронска опрема
 • Аудио
 • Хоби
 • DVD
 •      Рубриката содржи 8 огласи
       Прикажани се од 1 до 8

   ::  Електронска опрема
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Фирмата Автоматско технолошки системи , во својот асортиман ви нуди професионална изработка на ПВЦ/Алуминиумски Прозори/Врати.
  - Изаботка на Врати/Прозори од ПВЦ Профилот е од Германскиот реномиран бренд "Scheffer"(Генерални застапници за Р.Македонија).
  - Ви

   Објавено од: АМТ Системи
   Објавено на: 13.05.2021
  тел: 070 / 965396 
   
  e-mail: prodazba@amt.com.mk

   ::  Електронска опрема
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  АМТ ви ги нуди Sesame производите и услугите кои вклучуваат контролери со отпечаток на прст за контрола за влез и излез од работна позиција и контролор на пристап на врати, копчиња на отварање на врата, безбедносни врати, систем за чувари EM / Мifare картички

   Објавено од: АМТ Системи
   Објавено на: 13.05.2021
  тел: 070 / 965396 
   
  e-mail: prodazba@amt.com.mk

   ::  Електронска опрема
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  DPTU Avtomatsko Tehnoloski Sistemi dooel Skopje, vi nudi :
  - Profesionalna Montaza na Video Nadzor (Kameri, DVR-I,DVR-CARD).
  Sledenje preku vasiot mobilen telefon ili na kompjuter od bilo kade vo svetot preku internet konekcija.
  - Alarmni sistemi od Kanatsk

   Објавено од: АМТ Системи
   Објавено на: 13.05.2021
  тел: 070 / 965396 
   
  e-mail: prodazba@amt.com.mk

   ::  Електронска опрема
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Конечно пристигнаа долго очекуваните читачи за контрола и пристап на работно време со најдобри перформанси до сега.

  • Контрола и пристап на работно време
  • Пристап со оттисок од прст, картица, лозинка или пак комбинација од сите три
  • Пресметување на рабо

   Објавено од: АМТ Системи
   Објавено на: 12.05.2021
  тел: 070 / 965396 
   
  e-mail: prodazba@amt.com.mk

   ::  Електронска опрема
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  NOVI Alarmni sistemi Paradox :
  - Centrala Paradox 728 ult
  - Tastatura 636/646
  - Trafo 16V 30A
  - Akumulator 4/7A
  - Metalna Kutija
  - Dojava na Mobilen ili Fiksen Btoj
  - Moznost za povrzuvanje na 2 Nadvoresni sireni + 2 Vnatresni sireni
  - 10 Zonska Centra

   Објавено од: АМТ Системи
   Објавено на: 12.05.2021
  тел: 070 / 965396 
   
  e-mail: prodazba@amt.com.mk

   ::  Електронска опрема
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  DPTU Avtomatsko Tehnoloski Sistemi dooel Skopje, vi nudi :
  - Profesionalna Montaza na Video Nadzor (Kameri, DVR-I,DVR-CARD).
  Sledenje preku vasiot mobilen telefon ili na kompjuter od bilo kade vo svetot preku internet konekcija.
  - Alarmni sistemi od Kanatsk

   Објавено од: АМТ Системи
   Објавено на: 12.05.2021
  тел: 070 / 965396 
   
  e-mail: prodazba@amt.com.mk

   ::  Електронска опрема
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Firata AMT vi nudi :
  Prodazba,Montaza i Servis na Domofoni/Videofoni,so kanadsko i Italijansko proizvoctvo po vasa zelba,Citci za otklucuvanje na elektronski brati,so i bez registracija na kompjuter.

  Za podetalni informaci na :
  - Web/Skype: www.amt.com.mk

   Објавено од: АМТ Системи
   Објавено на: 12.05.2021
  тел: 070 / 965396 
   
  e-mail: prodazba@amt.com.mk

   ::  Електронска опрема
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Генерални застапници, сервисери и монтажери на “ТOLION“ PP опрема во Македонија,
  АМТ ви ги нуди производите и услугите на светскиот бренд за безбедносна опрема!

  Во широкиот асортиман можеме да ви понудиме:

  ✔Контролен панел за пожар
  ✔Детек

   Објавено од: АМТ Системи
   Објавено на: 12.05.2021
  тел: 070 / 965396 
   
  e-mail: prodazba@amt.com.mk


   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт