Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Домакинство

     Рубриката содржи 11 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Kontejnerske sadnice maline Polka i sadnice golog korena na prodaju za prolecnu sadnju. Sadnice su dobro razvijene, sa jakim korenom iz maticnog zasada maline polke uvoznih sertifikovanih sadnica.+381654555525
+381658801988

 Објавено од: Aronija Market
 Објавено на: 24.02.2017
тел: 070 / 000000000000 
 
e-mail: aronia.biz@gmail.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Prodavam kebe od programata na merino cista volna protivalergisko Woolmark samo za 10000 denari. Komplet tengjerinja od vtorata najnova generacija na Cepter 42000 den..kako i drugi vredni predmeti cena po dogovor.

 Објавено од: 
 Објавено на: 20.02.2017
тел: 070 / 070596415 
 
e-mail: zane_sonce@yahoo.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам
Еден фризидер и еден фризидер за длабоко со фиоки.
Цена за двата 3000.00 денари

 Објавено од: 
 Објавено на: 18.02.2017
тел: 070 / 338724 
 
e-mail: suzanadaskalova@yahoo.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Нафтена печка “PREPOROD” со керамичка облога, исправна, цена 2000

 Објавено од: Маријан
 Објавено на: 10.02.2017
тел: 070 / 260524 
 
e-mail: mkaliman53@gmail.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Тавански лустери “ПРОЛУКС“ метал-орнамент со по 4 гравирани канделабри, одлично сочувани, 2 - парчиња. Цената е поединечна (3000)

 Објавено од: Маријан
 Објавено на: 10.02.2017
тел: 070 / 260524 
 
e-mail: mkaliman53@gmail.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Трпезариска маса и 6 столици (темно зелен тапацир) од полно храстово дрво 1400+400 х 800, одлично сочувани (200 Е)

 Објавено од: Маријан
 Објавено на: 10.02.2017
тел: 070 / 260524 
 
e-mail: mkaliman53@gmail.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sadnice borovnice, sertifikovane sadnice americke visokozbunaste borovnice u ovlascenom rasadniku za proizvodnju i prodaju sadnica. www.sadniceborovnice.com
+381658801988

 Објавено од: Aronija Market
 Објавено на: 03.02.2017
тел: 070 / 000000000000 
 
e-mail: aronia.biz@gmail.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Aronija sertifikovane sadnice, dvogodisnje i trogodisnje. Zbunaste, 3-4 grane, daju rod odmah prve godine. Cena 150din .
Web sajt: www.aronijamarket.com
Telefon: +381658801988

 Објавено од: 
 Објавено на: 31.01.2017
тел: 070 / 000000000000 
 
e-mail: aronia.biz@gmail.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Rezervacija sadnica malina polka za prolecnu sadnju je u toku, pored standardnih sadnica imamo u ponudi i kontejnerske sadnice. Sadnice su zdrave i dobro razvijene, jak korenov sistem.www.aronijamarket.com, Telefon: +381658801988

 Објавено од: 
 Објавено на: 27.01.2017
тел: 070 / 000000000000 
 
e-mail: aronia.biz@gmail.com

 ::  Домакинство
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Rezervacija sadnica malina polka za prolecnu sadnju je u toku, pored standardnih sadnica imamo u ponudi i kontejnerske sadnice. Sadnice su zdrave i dobro razvijene, jak korenov sistem.
www.sadniceborovnice.com
www.aronijamarket.com
Telefon: 0658801988

 Објавено од: Aronija Market
 Објавено на: 19.01.2017
тел: 070 / 000000000000 
 
e-mail: aronia.biz@gmail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт