Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Деловен простор
 • Барам
 •      Рубриката содржи 5 огласи
       Прикажани се од 1 до 5

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  нудат заеми и инвестиции

  Здраво, јас се однесуваат на сите лица кои имаат потреба од неговите пари на заем од 1.000 евра за 10.000.000 евра за сите лица во можност да го плати. Годишната каматна стапка е 3%. Овој тип е фиксна и непроменлива во текот на врем

   Објавено од: 
   Објавено на: 21.05.2017
  тел: 070 /  
   
  e-mail: zuleta.ariel.angel.finanzas@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава стан од 90 м2 во ТЦ Буњаковец, со две спални, салон, купатило, тоалет, остава, балкон, подрум, со два лифта, со поглед кон бул. Партизански Одреди, над кафуле Венеција
  тел. 070 943-876

   Објавено од: Јасмин
   Објавено на: 11.05.2017
  тел: 070 / 943876 
   
  e-mail: jasmor@yahoo.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se izdava deloven prostor vo centar na agol od dve ulici 3 lokali po 33-34m2 vkupno 100 mozat da se spojat so tri s.cvora greenje so tri invertor klimi.

   Објавено од: 
   Објавено на: 03.05.2017
  тел: 070 / 225511 
   
  e-mail: Joivjo@mail.net.mk

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Отстапувам и издавам комплет наместено фризерка студио.Кое се на ова во Мичурин близу до железничка станица.цената е поволна.А мозе и како празен деловен простор. Tel 070695077

   Објавено од: 
   Објавено на: 08.04.2017
  тел: 070 / 070695077 
   
  e-mail: nateengovska@yahoo.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  СЕ ПРОДАВА
  СТАН ОД 38М2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ ЕКОНОМСКОТО УЧИЛИШТЕ, НА ПРИЗЕМЈЕ, СО 1 СПАЛНА СОБА, ОД 2009 ГОДИНА, СО ИЛИ БЕЗ ГАРАЖА, идеален за деловна намена
  ЦЕНА ПО ДОГОВОР
  АГЕНЦИЈА ХИТ 071354619 025211071
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 29.03.2017
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com


   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт