Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови - Барам

     Рубриката содржи 10 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава нов невселуван стан во нова зграда со квадратура од 66+4м2 на 1кат од вкупно 7катови.Зградата се наоѓа во Општина Центар до непосредна близина на Булеварот Партизански Одреди.ЦЕН-ПАРНО.Цена:1200ЕУР/М2 = 84 000 ЕУР. НАВИСТИНА ВРЕДИ. Шифра:3044

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 13.07.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Nudimo financijsku pomoć od 6000 eur do 500.000 eura bez kolaterala. Naše usluge su zajamčene. kontaktirajte me danas

email: 2324company@gmail.com
Viber: +16316333962

 Објавено од: 
 Објавено на: 12.07.2018
тел: 070 / 16316333962 
 
e-mail: 2324company@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава нов невселуван стан во нова зграда со квадратура од 70м2 на 6кат од вкупно 6катови.Зградата се наоѓа во Општина Центар.Греењето во зградата е на сопствено парно.Ориентација:ЈУГ. Цена:1100ЕУР/М2 = 77 000ЕУР. ЦЕНАТА Е ФИКСНА. Шифра:3043

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 11.07.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 68м2 на 6кат од вкупно 6катови.Зградата се наоѓа во Општина Центар.Греењето во зградата е на сопствено па.Објектот (ЗГРАДАТА) е изградена во 2015.Цена:1000ЕУР/М2 = 68 000ЕУР + ДАНОК НА ПРОМЕТ. Шифра:3042

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 08.07.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава убаво и комплетно наместен стан во Карпош 4 со квадратура од 66 м2 на 8 кат во зграда од вкупно 18 катови.Станот се наоѓа близу кејот на реката "ВАРДАР" во еден од најатрактивните делови во КАРПОШ.Цена:65 000 ЕУР со место за договор. Шифра:3040

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 18.06.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 53 м2 на 2 кат од вкупно 6 катови.Зграда се наоѓа на многу атрактивно место во Општина Центар до непосредна близина на Улицата Партизански Одреди и Франклин Рузвелт.Цена:1350 ЕУР/М2 = 71 550 ЕУР со место

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 14.06.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава нов стан во О.ЦЕНТАР нова зграда со квадратура од 40 м2 на 2 кат од вкупно 5 катови.Станот располага со следниот распоред:мал ходник,вц со купатило,издвоена спална соба,дневна,трпезарија,балкон/тераса.Цена:1212.5 ЕУР/М2 = 48 500 ЕУР. Шифра:1044

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 08.06.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 61 м2 на 6 кат од вкупно 7 катови.Зградата се наоѓа на многу мирно и атрактивно место во Центар на Улицата Орце Николов.Греењето во зградата е на централно парно.Цена:1200 ЕУР/М2 = 73 200 ЕУР Шифра:3093

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 18.05.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава стан со површина 88м2, на 14/16 кат. Станот е во добра состојба, полуреновиран, со 3 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, гостинско wc i бања. Има балкон, 2 лифта, централно греење. Цена 88000еур Шифра 4005

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 04.12.2017
тел: 070 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Станови - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Барам да купам стан во зградата на Адора, позади поликлиника во Ѓорче Петров, било кој спрат освен најгорен.

 Објавено од: 
 Објавено на: 05.06.2017
тел: 070 / 226687 
 
e-mail: adonka@stb.com.mk


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт