Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Куќи - Барам

     Рубриката содржи 5 огласи
     Прикажани се од 1 до 5

 ::  Куќи - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Kredit 100 % od garanciju 2.000 eura ima 50.000.000 eura za vijesti godine 2018 mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22962002097

 Објавено од: 
 Објавено на: 07.12.2017
тел: 070 / +22962002097 
 
e-mail: sanchezaline24@gmail.com

 ::  Куќи - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Барам под наем мала куќичка или доградба во двор,без некои посебни услови.во реон ѓорче петров или нерези.со пониска цена

 Објавено од: Анета
 Објавено на: 27.11.2017
тел: 075 / 211145 
 
e-mail: anegogova.111@yahoo.com

 ::  Куќи - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

krediti 100 % od garanciju 2.000 eura ima 50.000.000 eura za vijesti godine 2018 mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22962002097

 Објавено од: 
 Објавено на: 14.11.2017
тел: 070 / +22962002097 
 
e-mail: sanchezaline24@gmail.com

 ::  Куќи - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

СЕ ПРОДАВА ПРЕУБАВА КУКА ВО СРЦЕТО НА ВОЛКОВО ПО НЕВЕРОЈАТНО ДОБРА И НЕПОВТОРЛИВА ЦЕНА.КУКАТА СЕ СОСТОИ ОД,ОСНОВНА ПОВРШИНА 155М2 И ПЛАЦ ПОВРШИНА 280М2 СО 2 ВЛЕЗА ПРИ КОИ СЕ ОЛЕСНУВА ПОДЕЛБАТА НА КУКАТА НА 2 ДЕЛА ПО ЖЕЛБА.ГЕРМАНСКИ СТИЛ 70000ЕУ.ШИФРА 6011

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 21.10.2017
тел: 078 / 366902 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава куќа во Даме Груев од 220м2 со двор 400м2. Куќата има 4 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, работна соба, џакузи, 2 купатила, 2 гаражи. Ориентација север-југ. Во близина има училиште. Греењето е на повеќе начини: струја, дрва и сончеви к

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 19.10.2017
тел: 078 / 366902 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт