Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Куќи - Барам

     Рубриката содржи 3 огласи
     Прикажани се од 1 до 3

 ::  Куќи - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Prodajem kucu, Beograd, Visnjicka banja, 175m2+7ari. Telefon, interfon, kablovska, EG, dve klime itd.
Ukupno 175m2 korisne površine plac od ca 7 ari  
Cena: Eura 173.000,- Niski mesecni i godišnji troškovi. 
Tel. +38163319974

 Објавено од: Stanoje Ristovski
 Објавено на: 24.10.2018
тел: 070 / 00000000000 
 
e-mail: happy.oglas@gmail.com

 ::  Куќи - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава деловно-станбена куќа со квадратура од 69М2 по имотен лист,а објектот се наоѓа во Општина Центар.,”СТАРАТА СКОПСКА ЧАРШИЈА” .Намена:Деловна.Греење:Дрва/Струја.Состојба:Реновирање.Документи:Поседува. ЦЕНА:2898 ЕУР по М2 или во превод = 200 000ЕУ

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 18.08.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Куќи - Барам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава куќа во Даме Груев од 220м2 со двор 400м2. Куќата има 4 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, работна соба, џакузи, 2 купатила, 2 гаражи.Греењето е на повеќе начини: струја, дрва и сончеви колектори.Цена 180000еур. Шифра- 6036

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 19.10.2017
тел: 078 / 366902 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com


 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт