Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Автомобили
 • Делови и опрема
 •      Рубриката содржи 9 огласи
       Прикажани се од 1 до 9

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  prodavam ford fiesta 1,8 dizel 94 g. registrirana do m.11.2017g.

   Објавено од: 
   Објавено на: 29.03.2017
  тел: 075 / 404227 
   
  e-mail: jagod4e@gmail.com

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Фолксваген Буба - 1200Ј, 1975 год, регистрирана, во беспрекорна возна состојба. Машината, системот за кочење, управување и амортизацијата се одлични. Десната страна на бубата е малце арабат ама за вистинскиот љубител на буби е ефтин проблем.
  070 999 859

   Објавено од: 
   Објавено на: 28.03.2017
  тел: 070 / 999859 
   
  e-mail: plutac_bobi@yahoo.com

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Trebate li kredit više njege, provjerite svoje zahtjeve za kredit od € 3.000 do 2.500.000 €, uz kamatnu stopu od 3. Imate mogućnost hipoteke, za kontakt informacije. mail: nathaliavan9@gmail.com

   Објавено од: 
   Објавено на: 21.03.2017
  тел: 070 / 0900010203 
   
  e-mail: nathaliavan9@gmail.com

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Prodavam daewoo racer 93 vo odlicna sostojba

   Објавено од: 
   Објавено на: 15.03.2017
  тел: 076 / 730750 
   
  e-mail: Hkamcev@gmail.com

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Опел Астра Ј 1,4 100КС, бензин, 2013г. регистрација до 01,2018г.+зелен картон. Прв газда, купена од Аутоцем-Тетово. Редовен сервис, книшка и фактура на увид. Фул опрема, + Радио ЦД МП3, темпомат, команди на волан, задни паркинг сензори, навлаки, сребрена

   Објавено од: Киро
   Објавено на: 08.03.2017
  тел: 071 / 370270 
   
  e-mail: kirochurlinov@hotmail.com

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Prodavam DZIP KIA SORENTO 2004 god. registriran do 02.2018 - cela godina, vo ekstra sostojba, najfull oprema , kozen enterier, komandi na volan, klimatronik, greenje i ladenje na sedista, kuka so atest, klima folii so atest i dr.

  CENA 6250 evra

   Објавено од: Marijan
   Објавено на: 06.03.2017
  тел: 078 / 693885 
   
  e-mail: marijan315@yahoo.com

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Itno samo za kes !
  GOLF 4 benzin/plin 1999 god. 220.000 km so oprema
  Klima ,stakla,registriran

  Cenata e fiksna.1300 eu.

  Poveke sliki utre.

  Kontakt
  Pred pladne
  071258140
  Po pladne
  071205288

   Објавено од: 
   Објавено на: 06.03.2017
  тел: 071 / 071258140 
   
  e-mail: zoranjakov@yahoo.com

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  mail: nathaliavan9@gmail.com
  Trebate li kredit? više njege, provjerite svoje zahtjeve za kredit od € 3.000 do 2.500.000 €, uz kamatnu stopu od 3%. Imate mogućnost hipoteke, za kontakt informacije. mail: nathaliavan9@gmail.com

   Објавено од: NATHALIA
   Објавено на: 01.03.2017
  тел: 070 / 0900010203 
   
  e-mail: nathaliavan9@gmail.com

   ::  Автомобили
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  шкода фелиција 96 г плин атест регистрирана до 7 мес,каросерија добра мотор добар напраулје филтри сменети свекици денсо зс плин нови,кабли ,разводна капа нова направен генерален сервис

   Објавено од: дејан
   Објавено на: 01.03.2017
  тел: 071 / 071317950 
   
  e-mail: billy71mkd@gmail.com


   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт