Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови
 • Барам
 •      Рубриката содржи 90 огласи
       Прикажани се од 61 до 70

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava dvosoben stan vo K Voda 53m2+ 5m2 podrum.Stanot se naoga sproti Tineks, na 3 kat/5, bez parno i bez lift, i moze da se adaptira vo trosoben.CENA 42000 eu....tel 075/481-105

   Објавено од: 
   Објавено на: 22.09.2014
  тел: 075 / 481105 
   
  e-mail: sofija.iljovska@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ СТАН ОД 80 м2 СО ДВЕ ТЕРАСИ -ВТОР КАТ ОД КУЌА ВО ЦРНИЧЕ, ЗАЕДНО СО СУТЕРЕНСКИ СТАН ОД 35 м2 ВО ИСТАТА КУЌА И ДВОР 190 м2 С0 ПАРКИНГ. ЛОКАЦИЈА ОДЛИЧНА, БЛИЗУ ДО ЦЕНТАР. ЦЕНА ЗА ДВАТА СТАНА - ПОВОЛНА.

   Објавено од: 
   Објавено на: 22.09.2014
  тел: 075 / 374313 
   
  e-mail: mare.prevodi@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Хитно се продава (23000 ЕУР)Стан во солидна состојба ,лоциран на 5 минути од автобуска,10 минути од езеро,10 минути од пазар и централно градско подрачје, во срцето на Охрид. Релативно нова зграда во Влашко маало,спрат 4/4, убав поглед, во самата зграда такси

   Објавено од: Силвана
   Објавено на: 21.09.2014
  тел: 078 / 078457507 
   
  e-mail: silvana-gsmb@t-home.mk

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  СЕ ПРОДАВА
  СТАН ОД 50М2 ВО ДЕБАР МАЛО КАЈ АПЧЕ НА 1 КАТ ВО НОВА ЗГРАДА СО 1 СПАЛНА СОБА, 2 ТЕРАСИ, КВАЛИТЕТНА ГРАДБА, КОМПЛЕТНА ДОКУМЕНТАЦИЈА
  62000Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 20.09.2014
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Слободна соба во строг центар. За вработен или студент.
  Станот има три соби трите соби се посебни секоја со тераса.
  Неограничен интернет и приватен паркинг.

  Виолета: 077-582-501

   Објавено од: Виолета
   Објавено на: 19.09.2014
  тел: 077 / 582501 
   
  e-mail: violeta.nikolovska@ymail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продава/изнајмувам стан во Центар комплетно реновиран, со купатило и кујна (без бела техника и останат мебел), во Блокот во кој се наоѓа МВР (Беко) за Издавање л.к./пасоши, 2 кат/6 ката; лифт; парно (исклучено); западна страна; балкон заграден, 79000е, за изна

   Објавено од: Mишо
   Објавено на: 19.09.2014
  тел: 075 / 333300 
   
  e-mail: miso_v@hotmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  шифра 3-2493 - Се продава стан во Аеродром кај поликлиниката, новоградба, чиста документација, вселлив во Март 2015 година, 44м2, со посебна спална, на 6 кат со лифт, одличен распоред, цена поволна

   Објавено од: 
   Објавено на: 18.09.2014
  тел: 078 / 402027 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Шифра 4/2370 - Се продава стан во Аеродром позади Веро, 82м2, трособен, на 4 кат, со парно, подрум, ориентација - Југ, комплетно реновиран. Станот може да се продава и наместен. Цена по договор.

   Објавено од: 
   Објавено на: 18.09.2014
  тел: 078 / 402029 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Шифра 011 - Се издава стан за студенти 3-4 ца, во Карпош 1, 55м2, со две спални, на 2 кат, нема парно, наместен комплет, вселлив

   Објавено од: 
   Објавено на: 18.09.2014
  тел: 078 / 402027 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продава/изнајмувам стан во Центар комплетно реновиран, со купатило и кујна, во Блокот во кој се наоѓа МВР (Беко) за Издавање л.к./пасоши, 2 кат/6 ката; лифт; парно (исклучено); западна страна; балкон заграден, 79000е, за изнајмување 250е месечно 17.000 ден.

   Објавено од: Mишо
   Објавено на: 18.09.2014
  тел: 075 / 333300 
   
  e-mail: miso_v@hotmail.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт