Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови
 • Барам
 •      Рубриката содржи 105 огласи
       Прикажани се од 61 до 70

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  60м2 со 2спални/кат 5/ чист имотен лист/ Парно/Во близина на ГТЦ кај Олимписки базен/ Комплетно наместен со нов мебел освен електрични апарати во кујна/ цена: 67 000 евра

   Објавено од: ЕНТЕРИЕР НЕДВИЖНОСТИ
   Објавено на: 25.04.2016
  тел: 078 / 211205 
   
  e-mail: skopjeenterier@hotmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Стан од 63м2 на 4кат со 2спални/вселување во септември 2016година. Се наоѓа во Карпош на 5минути од Сити мол и Т.Ц. Лептокарија
  Цена со вкалкулиран 5% ДДВ прва продажба од Инвеститор , не подлежи под данок на промет на имот од 3%. Цена: 990е/1м2

   Објавено од: ЕНТЕРИЕР НЕДВИЖНОСТИ
   Објавено на: 25.04.2016
  тел: 078 / 211205 
   
  e-mail: skopjeenterier@hotmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  се продава
  СТАН ОД 77М2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ СТАРА ЧЕШМА, ОД 2002 ГОДИНА, НА 3 КАТ СО ЛИФТ, ПАРНО, СО 2 СПАЛНИ СОБИ, ОДЛИЧЕН РАСПОРЕД
  70000Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 25.04.2016
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  СЕ ПРОДАВА
  СТАН ОД 73М2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ ОУ ЗЛАТАН СРЕМАЦ, СТАРА РАМПА, НА 2 КАТ, ОД 2002 ГОД. МАЛКУ КОРИСТЕН, СО КУЈНА, ПЛАКАРИ, ПО ДОГОВОР И ГАРАЖА, ВСЕЛИВ, СО ИМОТЕН ЛИСТ
  70000Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 071354619 025211071
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 25.04.2016
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продавам стан во Центар 57 м2 комплетно реновиран и некористен досега, во Блокот МВР (Беко) Пасошко, 2/6 ката; лифт; парно; запад; балкони 2 заградени 76000е
  М. Хаџивасилев бр.1/5-4 Скопје

   Објавено од: Mишо
   Објавено на: 25.04.2016
  тел: 075 / 333300 
   
  e-mail: miso_v@hotmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продавам ексклузивен стан во станбениот комплекс Злокуќани. Трособен, луксузно опремен, со сопствен паркинг, видео надзор и обезбедување на целиот комплекс. Цената е 1250 евра за м2.

   Објавено од: 
   Објавено на: 23.04.2016
  тел: 071 / 204919 
   
  e-mail: ilijamirceski2011@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  се продава
  НОВ СУПЕР СТАН ОД 68М2 ВО КИСЕЛА ВОДА, ОД 2013 ГОДИНА, НА 3 КАТ СО 2 СПАЛНИ СОБИ, НЕВСЕЛУВАН, СО ИМОТЕН ЛИСТ
  62000Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 071354619
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 21.04.2016
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава стан од 48м2 во Расадник К.Вода, во втората зградата на БОРТАС, веднаш до градинката. Ориентација Исток – Југ. Станот има ходник, купатило , дневна со кујна и трпезарија , една спална соба и балкон, на 7/7 кат , има лифт до 7 кат.цена по дог.

   Објавено од: Јордан
   Објавено на: 20.04.2016
  тел: 078 / 408859 
   
  e-mail: bokidom@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Prodavam /izdavam stanovi vo KArpos od :41,49,55,57,70 ,79 aerodrom,80 se izdava,104 i 165m2
  vselivi vednas

   Објавено од: VUCKO
   Објавено на: 20.04.2016
  тел: 078 / 219395 
   
  e-mail: vuckovidraz@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  СЕ ПРОДАВА
  СТАН ОД 47М2 ВО НОВО ЛИСИЧЕ ОД 2014 ГОДИНА, НА ПРИЗЕМЈЕ СО 1 СПАЛНА СОБА, ТЕРАСА И ДВОР, ИДЕАЛЕН СЕМЕЕН ИЛИ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
  55000Е
  АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 0713545619
  www.agencijahit.com

   Објавено од: АГЕНЦИЈА ХИТ
   Објавено на: 19.04.2016
  тел: 071 / 354619 
   
  e-mail: agportal08@yahoo.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт