Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови - Изнајмувам

     Рубриката содржи 87 огласи
     Прикажани се од 21 до 30

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам наместен стан во Автокоманда.Станот има 48м2, железарско парно греење, на 4кат, без лифт.Има две соби, два балкона, шпајз, тоалет...

 Објавено од: Виолета
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 070 / 070379660 
 
e-mail: violetakaradafova@gmail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

 Објавено од: IRINA
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 075 / 373964 
 
e-mail: kirena@ymail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

 Објавено од: IRINA
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 075 / 373964 
 
e-mail: kirena@ymail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

 Објавено од: IRINA
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 075 / 373964 
 
e-mail: kirena@ymail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам наместен двосбен стан во Кисела вода. Станот е со две спани и голема тераса, на втор кат. Погоден за млади брачни парови.

 Објавено од: 
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 070 / 218034 
 
e-mail: antonp@mepso.com.mk

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se izdava 3soben stan vo Avtokomanda kompletno nestan dve spalni . dnevna so kujna spajs I vc.stanot se naoga kaj skoloto pance arsovski I turskiot kolig na 4 od 5.info 072246586

 Објавено од: 
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 072 / 072246586 
 
e-mail: B.ivanovski@gimail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-4/4791-Se prodavaat novogradbi vo Centar kvadraturi od 24 - 51m2, vselivi od 06/2020, so uredena dokumentacija.

 Објавено од: 
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 078 / 402029 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-15046-Se izdava stan vo Debar Maalo, 68m2, trosoben, na 4kat, so parno, namesten.

 Објавено од: 
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 078 / 402029 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМЕН СТАН КАЈ ПАЗАРЧЕ ЃОРЧЕ, слободен од Октомври
Станот има спална соба, балкон и поглед кон Водно, сопствено парно, клима, лифт, паркинг
Тука е пазарот, повеќе маркети (Стокмак, Кам, Тинекс, Зур), поликлиника, парк... автобуски станици

 Објавено од: Верка
 Објавено на: 10.09.2019
тел: 077 / 730083 
 
e-mail: v.susevska@gmail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

СЕ ИЗНАЈМУВА ОПРЕМЕН СТАН КАЈ ПАЗАРЧЕ ЃОРЧЕ, слободен од Октомври
Станот има спална соба, балкон и поглед кон Водно, сопствено парно, клима, лифт, паркинг
Тука е пазарот, повеќе маркети (Стокмак, Кам, Тинекс, Зур), поликлиника, парк... автобуски станици

 Објавено од: 
 Објавено на: 07.09.2019
тел: 077 / 730083 
 
e-mail: v.susevska@gmail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт