Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Услуги - Занаетчиски

     Рубриката содржи 12 огласи
     Прикажани се од 11 до 12

 ::  Услуги - Занаетчиски
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

АвтоСервис ТДВ Дооел Струмица

Лепење и заварување со индустриска програма на течни метали и течни пластики на следните оштетени АвтоДелови: ЛАДНИЦИ, ИНТЕРКУЛЕРИ, БЛОКОВИ, КАРТЕРИ, БРАНИЦИ, МАСКИ, КРИЛА, ФАРОВИ, РЕТРОВИЗОРИ, РЕЗЕРВОАРИ ЗА ГОРИВО.

 Објавено од: Vanco
 Објавено на: 31.05.2014
тел: 075 / 460130 
 
e-mail: tdvdooelstrumica@yahoo.com

 ::  Услуги - Занаетчиски
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Релакс и спортска масажа

 Објавено од: 
 Објавено на: 26.05.2014
тел: 070 / 649165 
 
e-mail: daniel-kic@hotmail.com


предходни       

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт