Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Викендици

     Рубриката содржи 12 огласи
     Прикажани се од 11 до 12

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

На падините на Бистра во срцето во Маврово се продава кука во основа 80м2 на 2 нивоа со плац 900м2. Куката е со најпрекрасниот поглед кон езерото.Цена=150000ев.Шифра-13БО

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 06.11.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Викендици
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се Продава Вила во Маврoви Анови со површина е 100м2 сместена на каскаден 700м2 плац. Првиот кат има салон со камин, вц и 2 тераси. На поткровјето има 3 спални соби со купатило..Цена 75 000ев.Шифра-3НЕ

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 17.10.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com


предходни       

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт