Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови
 • Барам
 •      Рубриката содржи 123 огласи
       Прикажани се од 11 до 20

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продаваат 3 станови на Водно.На приземје стан од 75м2-2 спални соби, цена 800еур/м2, на 1ви кат стан од 96м2, со 3 спални соби,2 купатила,2 тераси,цена 1050еур/м2 и нa трети кат стан од 102м2 со 3 спални соби,2 купатила и 3 тераси,цена 1100еур/м2.Ш4013

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 16.05.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Sifra-1/3952-Se prodavaat novogradbi vo Centar kaj Univerzalna sala, poveke kvadraturi na povekje katovi, od 45m2 do 94m2, so parking mesto vselivi 04/19 god.

   Објавено од: 
   Објавено на: 16.05.2018
  тел: 078 / 402027 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava stan vo Topansko 57kv renoviran na 1vi kat 078277443

   Објавено од: Mile
   Објавено на: 15.05.2018
  тел: 078 / 078277443 
   
  e-mail: milesterjoski@hotmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  S-1/3951-Se prodava stan vo Taftalidze, vo blizina na Hrvatska ambasada, 46m2, dvosoben, na visoko prizemje, kompletno renoviran, so parno, so podrum, moznost za 2ra spalna.

   Објавено од: 
   Објавено на: 15.05.2018
  тел: 078 / 402027 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  prodavam stan 42m2 na idealna lokacija pozadi leptokarija na prizemje izrenoviran so vgraden bezbednosen alarmen sistem so prekrasen pogled na park i parking mesto
  cena 41.000 evra

   Објавено од: 071354858
   Објавено на: 15.05.2018
  тел: 071 / 354858 
   
  e-mail: stojmanovski@hotmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964

   Објавено од: IRINA
   Објавено на: 14.05.2018
  тел: 075 / 373964 
   
  e-mail: kirena@ymail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Sifra-3/2821-Se prodava garsonjera vo Kisela VOda, 20m2, na 3kat, so lift, opremena, 23.000e.

   Објавено од: 
   Објавено на: 14.05.2018
  тел: 078 / 402027 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava nov dvosoben stan vo Kisela Voda 45m2+15m2 dvor, visoko prizemje/7, so centralno greenje. Vednas vseliv so cist imoten list.(opremen so kujna i vgradeni plakari)
  CENA 45.500 EU....075/201-108

   Објавено од: Agencija
   Објавено на: 14.05.2018
  тел: 075 / 201108 
   
  e-mail: sofijanedviznini@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  SE PRODAVA STAN VO CAIR BLIZU STADIONOT , NA GLAVNA ULICA, SO SREDENI DOKUMENTI, KAT 4 ,DOGRADEN, SE VKUPNO OKOLU 65 M2, 42000 EVRA, MOZNOST ZA DOGOVOR ZA SERIOZNI KUPUVACI

   Објавено од: MARIJA
   Објавено на: 13.05.2018
  тел: 076 / 893139 
   
  e-mail: maca5icecream@hotmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Prodavam stan 89 kv, tri spalni, dnevna so kujna, dve banji,terasa. Stanot e na prv sprat, gradba 2006,lift, centralno parno.

   Објавено од: 
   Објавено на: 13.05.2018
  тел: 070 / 737444 
   
  e-mail: margaritabojovska@yahoo.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт