Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови
 • Барам
 •      Рубриката содржи 22 огласи
       Прикажани се од 11 до 20

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Sifra-2/5869-Se prodava vednas vseliv stan vo Taftalidze kaj Mlecen, 136m2, cetvorosoben, na 3kat, 2015g.g., so balkon.

   Објавено од: 
   Објавено на: 18.12.2018
  тел: 078 / 402029 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи


  kredite iz 1000. i EURO 10.500.000 EURO
  izvan nje. Moj kvržica je ucinio s kamatom od 2% :: anderssonhampus8@gmail.com
  Viber : +22961638714
  whatsapp: +22994191047

   Објавено од: 
   Објавено на: 17.12.2018
  тел: 042 / 0697714866 
   
  e-mail: anderssonhampus8@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи


  kredite iz 1000. i EURO 10.500.000 EURO
  izvan nje. Moj kvržica je ucinio s kamatom od 2% :: anderssonhampus8@gmail.com
  Viber : +22961638714
  whatsapp: +22994191047

   Објавено од: 
   Објавено на: 17.12.2018
  тел: 044 / 0697714866 
   
  e-mail: anderssonhampus8@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  kredite iz 1000. i EURO 10.500.000 EURO
  izvan nje. Moj kvržica je ucinio s kamatom od 2% :: anderssonhampus8@gmail.com
  Viber : +22961638714
  whatsapp: +22994191047

   Објавено од: 
   Објавено на: 17.12.2018
  тел: 043 / 0697714866 
   
  e-mail: anderssonhampus8@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Sifra-4/4201-Se prodava stan vo Aerodrom, 76m2, trosoben, na 9kat so lift, novogradba, nevseluvan dosega, so stanot sleduva i garazno mesto.

   Објавено од: 
   Објавено на: 12.12.2018
  тел: 078 / 402027 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Ponuda kredit novac brzo za 4 sata 100 % od garanciju 2.000 eura ima 650.000 eura moja je kamata stopa 3% mjeseci e-mail: christian.berger1942@gmail.com
  Whatsapp ili Viber: +33 756 87 0504

   Објавено од: 
   Објавено на: 23.11.2018
  тел: 070 / 756870504 
   
  e-mail: christian.berger1942@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се издава нов стан во населба Мичурин, Аеродром од 55м2, се наоѓа на 3ти кат. Располага со дневна, кујна целосно опремена, спална и детска соба, балкон. Греење на струја. Има паркинг простор. Се издава на подолг временски период. Цена 300еур.Шифра 3077/1

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 01.08.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se izdava prazen stan kaj Alumina 90m2. Cena 400eu+ddv. Shifra 3071/1

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 06.07.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава трособен стан во Центар позади Буњаковец. Станот се наоѓа на 3ти кат и е од 71 м2. Располага со дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, 2 тераси од 15 м2 и 8 м2 подрум. Греење на струја. ПОВОЛНА цена! Шифра 3041

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 04.07.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  На самиот брег на Охридското Езеро, во населба Лагадин со прекрасен поглед кон езерото, се продава стан на поткровје од 96м2. Станот располага со дневна , кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, балкон. Греење на струја. Цена 1100еур/м2. Шифра 3076

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 30.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт