Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Разно

     Рубриката содржи 58 огласи
     Прикажани се од 11 до 20

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Дали ви треба итен заем? Тука е вашата шанса да добиете заем од нашата компанија со каматна стапка од 3%. Нашите кредити се обезбедени и гарантирани. Контакт со нас денес, со потребниот износ. Е-пошта: cf.fin@hotmail.com

 Објавено од: 
 Објавено на: 03.12.2018
тел: 070 /  
 
e-mail: cf.fin@hotmail.com

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Држам часови по Англиски јазик наменети за осмоодделенци , средношколци , студенти и возрасни !

Цената за 1 Час кој трае 60 мин. изнесува 150 ден ! Цената за 1 Час кој трае 90 мин. изнесува 200 ден ! Цената за 1 Час кој трае 120 мин. изнесува 250 ден !

 Објавено од: Александар Аврамовски
 Објавено на: 02.12.2018
тел: 070 / 995178 
 
e-mail: aleksandar.avramovski@yahoo.com

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Дечко бара девојка или дечко од 18 до 30 години кои се за експериментирање, пишете на acka4063@gmail.com за да се договориме...

 Објавено од: Александар
 Објавено на: 02.12.2018
тел: 070 /  
 
e-mail: acka4063@gmail.com

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

барам девојка жена за брак од 26 до 37 години. имам 38 години од Битола

 Објавено од: Маријан
 Објавено на: 02.12.2018
тел: 071 / 000000 
 
e-mail: kikles@t.mk

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам стаклени ТЕГЛИ и ШИШИЊА
Продавам стаклени тегли (од 750 гр , 550 гр и од 250 гр) едно употребени,со алумински капаци. Исто така продавам и стаклени шишиња.
Цена: по договор
Тел: 02/2040773

 Објавено од: 
 Објавено на: 01.12.2018
тел: 071 / 921078 
 
e-mail: LB145145A@gmail.com

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава нова гарсоњера од 36 м2 во центарот на Ѓорче, во зграда (American construction), 3-ти спрат, со лифт, пред пазарот и трговскиот центар. Во близина на паркот на Ѓорче, СП Планет, амбулантата, поштата и др.
Се издава од 1-ви декември 2018

 Објавено од: 
 Објавено на: 01.12.2018
тел: 071 / 921078 
 
e-mail: LB145145A@gmail.com

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Држам часови по Англиски јазик наменети за осмоодделенци , средношколци , студенти и возрасни !

Цената за 1 Час кој трае 60 мин. изнесува 150 ден ! Цената за 1 Час кој трае 90 мин. изнесува 200 ден ! Цената за 1 Час кој трае 120 мин. изнесува 250 ден !

 Објавено од: Александар Аврамовски
 Објавено на: 30.11.2018
тел: 070 / 995178 
 
e-mail: aleksandar.avramovski@yahoo.com

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Купувам апарат за мерење крвен притисок,сет топ бокс,косачка за трева, делови за Лада 111 или цела за делови, делови за Тома Винкович трактор, делови за моторна пила долмар, компресор,СО2апарат и друг алат, апарати или машини што не ви се потребни.

 Објавено од: Васко
 Објавено на: 28.11.2018
тел: 076 / 804977 
 
e-mail: vaskokacarski744@gmail.com

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

плац во инџиково од 8500 ili 12oom се продава итно плацот едо автопат во индустриска зона до пат веднаш до голем објект можноѕти многу за цена договор ке има

 Објавено од: biljana
 Објавено на: 28.11.2018
тел: 070 / 078303697 
 
e-mail: biljana.boz@gmail.com

 ::  Разно
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

општина петровец во село ,рзаничино се продава нива од двеипол илјди квадрати веднаш до пат многу поволно местото е со убав поглед и за викендица

 Објавено од: biljana
 Објавено на: 28.11.2018
тел: 078 / 078303697 
 
e-mail: biljana.boz@gmail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт