Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Плацови

     Рубриката содржи 63 огласи
     Прикажани се од 11 до 20

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам плац во Долно Лисице место Чатал плацот е 490 м2

 Објавено од: Лазо
 Објавено на: 22.06.2018
тел: 076 / 822548 
 
e-mail: laki1956@hotmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава прекрасен плац овоштарник, без куќа, во викенд населбата Катлановска бања, на преубава урбана локација, место викано Река.
Чиста докумнтација, имотен лист, површина 1267 м/2, со можност за купување помал дел.
Цена 15 e/м2

 Објавено од: 
 Објавено на: 17.06.2018
тел: 075 / 233201 
 
e-mail: si.cipan@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам плац 4028 м2 во КО Бардовци Индустриска зона Визбегово позади левата бензиска пумпа на Макпетрол на патот за Качаник

 Објавено од: Лазар
 Објавено на: 12.06.2018
тел: 077 / 554064 
 
e-mail: slavica.zarik@hotmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Продавам плац во Булачани, 1031м2, до пат лимена гаража, струја, вода до плацот.

 Објавено од: Поповски Данило
 Објавено на: 12.06.2018
тел: 070 / 00381118332175 
 
e-mail: popovskidanilo@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продаваат плацови во Кисела Вода со вкупна површина од 1577м2, во градежен реон со услов за градба. Цена 70еур/м2. Шифра 9044

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 05.06.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

ИЗДАВАМ Плац од 1300 м2, месност Брца во Велес. Непосредно до Продажен салон за градежни материјали ,, Афион,, Велес. ПЛАЦОТ ИМА ОДЛИЧНИ МОЖНОСТИ ДА БИДЕ ПАРКИНГ ЗА ГОЛЕМИ ТОВАРНИ ВОЗИЛА, СТОВАРИШТЕ за градежен материјал или за ДРВА.KO Велес , КП 1691

 Објавено од: 
 Објавено на: 25.05.2018
тел: 070 / 449242 
 
e-mail: ssofijano@yahoo.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se prodava baraka vo Taftalidze 2 so plac 140m2 i objekt 63m2. Moze da s gradi markica osnova 70m2, Pr+2+Pk, H=10,20-A1 i bruto razviena povrshina 300-400m2. Barakata se naoga na odlicna lokacija na prekrasno pristapno mesto. Shifra-7008

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 30.04.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се продава плац со маркица за бензиска пумпа во Драчево/Кисела Вода од 4200м2, со можност на дооформување на уште 7000м2. Воедно и вадење на сите потребни дозволи и документи за истата.Цена по договор. Повеќе информации на телефон: 075-488-259 Шифра 9043

 Објавено од: Snezana
 Објавено на: 16.04.2018
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Во Општина Петровец-атар опш.Јурумлери се продава плац од 12500м2.Плацот се наоѓа на сам автопат и е со уреден И.Л. Во самиот плац има инфраструктура (струја,вода). Цена:30ев/м2 со место за преговор. Шифра:9015

 Објавено од: Снежана
 Објавено на: 05.12.2017
тел: 075 / 489145 
 
e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

 ::  Плацови
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

ПРОДАВАМ Плац од 1300 м2 во месноста Брца во Велес. Непосредно до ГОЛЕМИОТ Продажен салон за градежни материјали ,, Афион,, Велес. Цената е 10 еур/м2. ПЛАЦОТ ИМА ОДЛИЧНИ МОЖНОСТИ ДА БИДЕ СТОВАРИШТЕ за градежен материјал или за ДРВА.KO Велес , КП 16919.

 Објавено од: 
 Објавено на: 05.12.2017
тел: 070 / 449242 
 
e-mail: ssofijano@yahoo.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт