Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Куќи
 • Барам
 •      Рубриката содржи 27 огласи
       Прикажани се од 11 до 20

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продавам куќа од 255м2 со дворно место 464м2,населба “Даме Груев” – општина Ѓорче Петров). Супер локација на мирно место, цена 130.000евра но не е фиксна! Тел.077/544-781

   Објавено од: 
   Објавено на: 28.12.2017
  тел: 077 / 544781 
   
  e-mail: kasper@hotmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Продавам куќа од 255м2 со дворно место 464м2 населба “Даме Груев” – општина Ѓорче Петров). Супер локација на мирно место, КОНТАКТ НА ТЕЛ.077/544-781

   Објавено од: 
   Објавено на: 26.12.2017
  тел: 077 / 544781 
   
  e-mail: kasper@hotmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava baraka vo 11 Oktomvri-Kisela Voda 96m2 so plac204m2. Barakata e so dogradaba, so dve spalni,kujna so trpezarija,dnevna i kupatilo.Cena 70000eur.Shifra-7008

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 20.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава/издава прекрасна куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила, 3 балкони.Цена 220000еур( за издавање 1100еур) Шифра 6037

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 18.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се Продава Барака во Железара од 120м2(4 спални соби, дневна, терпезарија,кујна и 2 купатила),која лежи на 760м2плац.Цената е 140000ЕУР: со можност за договор. Шифра:7004

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 17.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава луксузна куќа во населба Хром во Општина Ѓорче Петров. Има инсталација за парно,вграден камин на дрва и целосно е климатизирана. Куќата има двор 145 м2 и Пр+1+По и 3 пати по 73м2 под кров односно околку 210м2.Цена 230000 Еур.Шифра:6021

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 13.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  На најпрекрасна локација во Тафталиџе 2 се продава плац од 405м2 со маркица П+2+Пк, со основа 226м2,бруто развиена површина од 904м2, H=10,20м. плацот е со чист И.Л. со двајца сопственици. Цена: 245 000 ев. Шифра-М001

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 13.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Во елитната населба Св. Јован се продава стан од 200м2.Станот има дневна, кујна, трпезарија,3 спални соби, 3 купатила и тераса. Грењето е на струја или на дрва .Станот е со поглед према среден двор со езерце.Цена 270000. Шифра-6003

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 13.11.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Во Визбегово се продава куќа ПР-90м2,1 кат-167м2 и тераса 65м2.Објектот е сместен на плац од 401м2 со градба 2015-2016 година. Во неа има 2 кујни, 3 спални, 3 купатила.Греење на струја плус подно греење и камин-шпоретЦена 132000евра.Шифра 6033

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 25.10.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava baraka vo Taftalidze 2 od 65 m2 so dvor 140m2. Ima i markica so namena A1, P+2+Pk, H=10,20 bruto razviena povrsina okolu 300-400m2. Cena 85 000 eu. so mesto za dogovor. Shifra-7007

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 25.10.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт