Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Куќи
 • Барам
 •      Рубриката содржи 13 огласи
       Прикажани се од 11 до 13

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Plac i karabina vo Pintija! So site dokumenti! se prodava plac od 290 m2, so imoten list, gradezno zemjiste, na koj e izgradena karabina od 77m2.
  Karabinata e od cvrta gradba, ima novi pvc prozori i nova sigurnosna vrata. Krovot e od celicna konstrukcija!

   Објавено од: Mario
   Објавено на: 29.08.2017
  тел: 078 / 078330983 
   
  e-mail: sotirovski.mario@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se prodava kuka vo Gorce Petrov 70m2 objekt so 38m2 deloven prostor i dvor 250m2. Cena-120 000eu. sifra 6031

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 16.08.2017
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Куќи
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава двоспратна куќа во Кисела Вода-Скопје 88м2 со дворно место 190м2.

   Објавено од: 
   Објавено на: 14.08.2017
  тел: 077 / 844874 i 844878 
   
  e-mail: jovanovskidejan77@gmail.com


  предходни       

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт