Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови - Изнајмувам

     Рубриката содржи 75 огласи
     Прикажани се од 11 до 20

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан за ученички/студентки во Центар, зад Католичка црква. Градба 2012 година, 43 квадрати, дуплекс (3/4 кат) со внатрешни скали, опремен дневен престој и спална, лифт, домофон, интернет конекција, сопствено греење. Цена: 240 евра (за плаќање однапре

 Објавено од: Мијалче Дургутов
 Објавено на: 19.08.2019
тел: 070 / 228730  
 
e-mail: mijalce.durgutov@skok.com.mk

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-15388-Se izdava stan vo Kapistec, 75m2, trosoben, na 3kat so parno, kompletno namesten, so nov mebel.

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.08.2019
тел: 078 / 402027 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава двособен наместен стан на шести спрат со лифт и парно, кај стара Рампа,со поглед на нова железничка.Станот е слободен од 01 Септември,цена 200 еур

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.08.2019
тел: 070 / 337451 
 
e-mail: vale.nedelkovska@morm.gov.mk

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Izdavam stan 42m novogradba na 3 kat ima dnevna spalna kujna terasa ,blisko do zel stanica

 Објавено од: 
 Објавено на: 18.08.2019
тел: 070 / 390836 
 
e-mail: art_s@live.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам стан центар Охрид (кај гимназијата) со 2 спални соби, дневна, трпезарија, купатило, кујна, голема тераса, обезбеден паркинг. 076272711

 Објавено од: 
 Објавено на: 18.08.2019
тел: 076 / 272711 
 
e-mail: z_ivanoska@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Издавам комплетно наместена гарсоњера во Скопје, во Скопјанка, веднаш до автобуска и железничка станица. Во гарсоњерата има два кревета на пуштање, два плакара, маси, столици, ТВ со кабелска и интернет, шпорет, фрижидер, машина за перење, правосмукалка... Слоб

 Објавено од: Мики
 Објавено на: 18.08.2019
тел: 070 / 264716 
 
e-mail: miki65mk@gmail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

 Објавено од: IRINA
 Објавено на: 16.08.2019
тел: 075 / 373964 
 
e-mail: kirena@ymail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

 Објавено од: IRINA
 Објавено на: 16.08.2019
тел: 075 / 373964 
 
e-mail: kirena@ymail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-15384-Se izdava stan kaj Un. sala, 50m2, trosoben, na 3kat so lift, sopstveno greenje na struja, namesten,

 Објавено од: 
 Објавено на: 13.08.2019
тел: 078 / 402029 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-15383-Se izdava stan vo Kapistec, 72m, trosoben, so parno, namesten.

 Објавено од: 
 Објавено на: 13.08.2019
тел: 078 / 402029 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт