Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Деловен простор
 • Барам
 •      Рубриката содржи 29 огласи
       Прикажани се од 11 до 20

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  дали имате потреба од заем ?
  Банките те игнорираат?

  можете да ги добиете сите видови на заем денес, ако сте заинтересирани контактирајте нè веднаш на fabbioben@gmail.com
  Whatsapp: +33 6 44 69 49 27

   Објавено од: Fabbio
   Објавено на: 27.08.2018
  тел: 070 /  
   
  e-mail: fabbioben@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se PRODAVA DELOVEN PROSTOR vo Centar od 60m2 prizemje +27m2 podrum. Prostorot e na atraktivna lokacija. Cena po dogovor. Shifra-8023

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 25.08.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се издава деловен простор во Карпош 2 со површина од 120м2 кој се наоѓа на 2ри кат. Располага со рецепција, архива, ходник, кујна, 3 канцеларии, 2 тоалета. Цена 12еур/м2. Шифра 8067/1

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 17.08.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се издава деловен простор во Карпош 2 со површина од 277м2. Се наоѓа на 2ри кат. Просторот е распредел со рецепција, кујна, 2 тоалета, ходник, сала за состаноци, 4 канцеларии, 2 тераси. Цена 12еур/м2. Шифра 8066/1

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 17.08.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Во непосредна близина на комплексот МИ-ДА се издава деловен простор од околу 90м2 со 5 паркинг места. Се наоѓа на приземје. Просторот располага со 4 канцеларии, wc i кујна. Цена 1300еур+ ДДВ. Шифра 8064/1

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 16.08.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се издава празен деловен простор во Маџари од 173м2 која површина може да се зголеми до 275м2. Се наоѓа на приземје со посебен влез, поделен на 2 хали со канцеларија.Има 4 санитарни чвора и паркинг простор. Цена 3еур/м2+месечни комунални трошоци. Ш8063/1

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 06.07.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Se izdava Deloven Prostor vo Taftalidze od 430m2.Prostorot e etazno podelen od koe prizemjeto e 230m2 i prviot kat 200m2.Objektot e samostalen i ima sopstven parking. Kako objekt e novogradba i ima uslovi za poveke nameni. Se izdava prazen.Shifra8062/1

   Објавено од: Снежана
   Објавено на: 06.07.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  На атрактивна локација на почетокот на Кисела Вода,на само еден километар оддалеченост од центарот на Скопје се издава Деловен Простор.Се наоѓа на приземје, со големина од 91 м2 и репрезентативна висина во внатрешноста од 4,70 м.Цена 1300еур. Шифра 8059/1

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 22.05.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава деловен простор во близина на Универзална Сала со површина од 150м2 и магацински простор од 70м2. Просторот располага со 3 паркинг места кои се вклучени во цената.Цена 260.000еур со место за договор.Шифра 8020

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 21.05.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   ::  Деловен простор
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се продава деловен простор во населба Црниче/ Кисела Вода во близина на МВР, со површина од 75м2. Просторот е поделен на два дуќани со два санитарни чвора. Има магацински простор во подрум од 100м2. Цена 105.000еур. Шифра 8019

   Објавено од: Snezana
   Објавено на: 23.04.2018
  тел: 075 / 489145 
   
  e-mail: agencijaprostor07@gmail.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт