Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови
 • Барам
 •      Рубриката содржи 22 огласи
       Прикажани се од 1 до 10

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Се издава двособен наместен стан во Центарот на Скопје кај Стара Рампа поглед Нова железничка, со парно,интернет и клима, станот се наоѓа на шести спрат со лифт. Станот е слободен од 01 Септември,цена 12.000 денари

   Објавено од: 
   Објавено на: 23.08.2019
  тел: 070 / 337451 
   
  e-mail: vale.nedelkovska@morm.gov.mk

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

   Објавено од: IRINA
   Објавено на: 21.08.2019
  тел: 075 / 373964 
   
  e-mail: kirena@ymail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

   Објавено од: IRINA
   Објавено на: 21.08.2019
  тел: 075 / 373964 
   
  e-mail: kirena@ymail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA, DO RESTORANOT ZURNAL. VSELIVA VEDNAS. CENA 10.000 DEN. TEL. 078919192 VESNA

   Објавено од: VESNA
   Објавено на: 20.08.2019
  тел: 078 / 919192 
   
  e-mail: filipovskav@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Sifra-1/4060-Se prodava stan vo Tfatalidze 1 kaj NOVA, 40m2, dvosoben, na 8kat so lift, seliv od 12/2019g.

   Објавено од: 
   Објавено на: 19.08.2019
  тел: 078 / 402029 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  ИЗДАВАМ СТАН СО ЕДНА СПАЛНА НА ПАРТИЗАНСКА

   Објавено од: 
   Објавено на: 19.08.2019
  тел: 070 / 070684877 
   
  e-mail: lence.gajdova@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

   Објавено од: IRINA
   Објавено на: 16.08.2019
  тел: 075 / 373964 
   
  e-mail: kirena@ymail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Prodavam stan vo Skopje, Gorce Petrov, na ulica Boris Sarafov od 61m2 + podrum. Se sostoi od hodnik, dnevna, kujna + kabinet, spalna, kupatilo, balkon 7m2, 2 kat. Stanot e vo odlicna sostojba, so nova sigurnosna vrata, PVC prozori, parket (renoviran 201

   Објавено од: Драгица
   Објавено на: 13.08.2019
  тел: 071 / 325557 
   
  e-mail: marjanti@gmail.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Sifra-2/6073-Itno se prodavaat stanovi vo Centar kaj Un.Sala, novogradba, na 2 i 3 kat, 81m2 i 89m2, trosobni, vselivi 12/2019g.

   Објавено од: 
   Објавено на: 13.08.2019
  тел: 078 / 402029 
   
  e-mail: domabc@yahoo.com

   ::  Станови
  Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

  Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

   Објавено од: IRINA
   Објавено на: 08.08.2019
  тел: 075 / 373964 
   
  e-mail: kirena@ymail.com

   

   

   
   

  :::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
   

   
   
    додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт