Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

   Станови - Изнајмувам

     Рубриката содржи 87 огласи
     Прикажани се од 1 до 10

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима ....230 EVR

 Објавено од: 
 Објавено на: 19.09.2019
тел: 070 / 593704 
 
e-mail: karljupco@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Se izdava stan vo Karpos pokraj vardar. Na 7 sprat so lift i garazen prostor. Vo cenata ne spaga struja i zaednicki trosoci.

 Објавено од: Marija
 Објавено на: 18.09.2019
тел: 078 / 257588 
 
e-mail: sofijavukovska@hotmail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан во близина на ОУ Братство Единство (Карџамија), целосно наместен со 2 спални соби. Вселив од октомври.

 Објавено од: 
 Објавено на: 17.09.2019
тел: 078 / 280667 
 
e-mail: kiril_ohr@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-15430-Se izdava stan kaj MVR vo blizina na KAM, 53m2, dvosoben, na 1kat so parno namesten.

 Објавено од: 
 Објавено на: 17.09.2019
тел: 078 / 402029 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Изнајмувам стан 48м2, двособен во Аеродром спроти Американ Колеџ. Станот е на прв спрат, од предна страна на станот се наоѓа автобуска станица. Станот има централно греење, со клима, нова кујна и бела техника и сопствен паркинг.

 Објавено од: 
 Објавено на: 16.09.2019
тел: 071 / 317334 
 
e-mail: petrusevska_elizabeta@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-15426-Se izdava stan vo Taftalidze 1 vo blizina na Pedagoska, 40m2, dvosoben, na 1kat so lift, parno, namesten

 Објавено од: 
 Објавено на: 16.09.2019
тел: 078 / 402027 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Sifra-15449-Se izdava stan vo D.Maalo, 48m2, dvosoben, na 3kat, so parno, namesten, za studenti.

 Објавено од: 
 Објавено на: 16.09.2019
тел: 078 / 402029 
 
e-mail: domabc@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима ....

 Објавено од: 
 Објавено на: 16.09.2019
тел: 070 / 593704 
 
e-mail: karljupco@yahoo.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

 Објавено од: IRINA
 Објавено на: 13.09.2019
тел: 075 / 373964 
 
e-mail: kirena@ymail.com

 ::  Станови - Изнајмувам
Додадете го овој оглас во Вашата листа на интересни огласи

Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964 078560823 Irina

 Објавено од: IRINA
 Објавено на: 13.09.2019
тел: 075 / 373964 
 
e-mail: kirena@ymail.com

 

 

 
 

:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 

 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт