Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

 

 

::: ПРЕБАРУВАЊЕ :::
 Користете Македонска кодна тастатура
    
    
Најнови 10 огласи
::  Станови - Изнајмувам
СЕ ИЗДАВА
СТАН ОД 60М2 НА ПОЧЕТОК НА КИСЕЛА ВОДА КАЈ СТАРА РАМПА, НА 2 КАТ СО 1 СПАЛНА СОБА, СО ПАРНО, ЛИФТ, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН ЗА МЛАДО СЕМЕЈСТВО, ВРАБОТЕНИ И СТУДЕНТИ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 20.04.2015
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Станови
СЕ ПРОДАВА
СТАН ОД 54М2 ВО АЕРОДРОМ КАЈ АМЕРИКАН КОЛЕЏ, НА 2 КАТ СО 1 СПАЛНА СОБА, НОВ, НЕВСЕЛУВАН, СО ИМОТЕН ЛИСТ
47000Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 20.04.2015
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
СЕ ИЗДАВА
ИСПРЕСИВНО НАМЕСТЕН СТАН ВО СРЦЕТО НА ДЕБАР МАЛО 84М2 ВО НОВА ЗГРАДА НА 2 КАТ СО 2 СПАЛНИ СОБИ, СО ПАРНО, КЛИМА, ЗА 3 - 4 ЛИЦА
380Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 20.04.2015
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
Во ново лисиче издавам стан во близина на оу.Лазо Ангеловски полу наместен со клима
Од: kire
Објавено: 20.04.2015
тел: 071 / 222269
granitermkire@gmail.com
::  Услуги - Занаетчиски
Водоинсталатер врши секакви водоинсталатерски услуги: реновирање купатило и сите видови дефекти-отпушување канализација,поправка на болјери чешми казанчиња и др
tel:070824272/077908025
Од:
Објавено: 20.04.2015
тел: 070 / 070824272
naumoskamarina91@yahoo.com
::  Услуги
Сервис врши секакви видови услуги: поплочување, ѕидарија, водовод, молерај, парно греење, и тн. по поволни цени тел:070824272/077908025
Од:
Објавено: 20.04.2015
тел: 070 / 070824272
naumoskamarina91@yahoo.com
::  Услуги
Vrsam (EROTIC I SEX-MASAZA) Na Br.Parovi,Ljubovni Parovi,Poedinki od Ponezniot Pol,Razvedeni,Studentki,Bi Devojki,Bisex Br.Parovi,Cucklod Parovi,Lezbejki.Za podetalni informaci moze da se obratite na tel broj 076 299-153 ili na skype maser-81 ako ima zainteres
Од: maser
Објавено: 20.04.2015
тел: 076 / 299153
diskreten81@yahoo.co.uk
::  Деловни контакти
Vrsam (EROTIC I SEX-MASAZA) Na Br.Parovi,Ljubovni Parovi,Poedinki od Ponezniot Pol,Razvedeni,Studentki,Bi Devojki,Bisex Br.Parovi,Cucklod Parovi,Lezbejki.Za podetalni informaci moze da se obratite na tel broj 076 299-153 ili na skype maser-81 ako ima zainteres
Од: maser
Објавено: 20.04.2015
тел: 076 / 299153
diskreten81@yahoo.co.uk
::  Станови
Се продава стан од 70м2 во Гостивар.
Станот е на одлична локација, во мирна населба, на 10 минути до ценатрот и на неколку метри од градскиот пазар.
На 5ти кат, во зграда од стара,добра градба.
Од:
Објавено: 20.04.2015
тел: 071 / 613111
danny.elaaa@yahoo.com
::  Облека и обувки
Продавам користени:
1. Чевли пролетни, на штикла, црно бели со точки, 37 број, носени неколку пати, речиси нови - 700 мкд
2. Чизми, темно кафени, кратки, 38 број, носени - 300 мкд
На заинтересираните може да им пратам слики по e-mail
Од: Ивана
Објавено: 20.04.2015
тел: 070 / 620081
ivipivi13@gmail.com
 
ИДИВИДИ Ви препорачува
::  Работа
Кафе-Ресторанот DEJA VU (Капитол - Аеродром) има потреба од искусни угостителски работници
Од: Бобан, Саше, Звонко
Објавено: 14.04.2015
тел: 076 / 304009
jocomkd@gmail.com
::  Станови
Се ПРОДАВА стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ
Се продава стан во Црниче , од 119 м2, со три спални соби , и две купатила од кои едното во склоп на големата спална соба, голема дневна соба , подно греење на струја со сопствена регулација, квалитетна столарија, и блиндор
Од: Робертино
Објавено: 14.04.2015
тел: 070 / 230410
r.trajkovski1604@hotmail.com
::  Станови
Продавам стан од 80 м2 во Стар Аеродром, на ул.Владимир Комаров 36-2/6, реновиран, прв кат, парно, лифт, подрум, северозападна ориентација, итно за 83 000 евра.
Од:
Објавено: 13.04.2015
тел: 071 / 317477
sonjazmejkoska@yahoo.com
::  Автомобили
Citroen SAXO 1.5 D 42Kw; 57 HP
Од:
Објавено: 10.04.2015
тел: 077 / 713355
royal@on.net.mk
::  Станови
Se prodava dvosoben stan od 64 m2 kaj turska pekara, na prv kat, Ul. Leskovacka, zgrada 40, Kumanovo.
Nikola 078202592
Goran 078659927

Се продава двособен стан од 64м2 кај турска пекара, на прв кат, ул. Лесковачка, зграда 40, Куманово.
Од: Nikola
Објавено: 10.04.2015
тел: 078 / 202592
xxx@hotmail.com
::  Компјутери
Продавам десктоп Intel Celeron,генерација Април 2002, во беспрекорна состојба, со монитор 15,5“, оптички маус и тастатура. Воопшто не грее.
Софтвер - комплет Office, VLC media, Adobe Cloud, CorelDRAW, Adobe Photoshop, Internet Explorer, Mozila Firefox ...
Од: Живко
Објавено: 10.04.2015
тел: 070 / 499006
e_scalade@yahoo.com
::  Електронска опрема - Домакинство
Тавански лустери “ПРОЛУКС“ метал-орнамент со 4 канделабри, две парчиња. Цена 3.000,00 ден. парче.
Од: Марјан
Објавено: 10.04.2015
тел: 070 / 260524
mkaliman53@gmail.com
::  Работа
УЧИЛИШТЕ ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ ИТНО БАРА ПРОФЕСОРКА ИЛИ СТУДЕНТКА ЗА РАБОТА ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК - ПОЧНУВА ВЕДНАШ
Од:
Објавено: 09.04.2015
тел: 078 / 305647
miki_gorgiev@yahoo.com
::  Деловен простор - Изнајмувам
У Новом Саду, Србија, изнајмљујем собе и апартмане са сопственим купатилом. Бесплатан, обезбеђен паркинг, фри ВиФи, кабловска ТВ. Контакт: +381 63 808 77 45 и +381 21 6772 057 www.prenociste-novisad.com
Од: Risto
Објавено: 08.04.2015
тел: 070 / +381638087745
risto@neobee.net
::  Куќи

Продавам куќа во нас. Радишани 1влез 200м со двор 600 м со имотен лист. Цена по договор.
Од: Гордана
Објавено: 07.04.2015
тел: 076 / 485230
kate404mk@yahoo.com

 

 
 
:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт