Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

 

 

::: ПРЕБАРУВАЊЕ :::
 Користете Македонска кодна тастатура
    
    
Најнови 10 огласи
::  Фото опрема
Продавам телеобјектив на навој м42 Pentacon 135/2.8. Користен, сочуван, потполно исправен. Цена 990 денари.
Од: Аритон
Објавено: 10.02.2016
тел: 075 / 736534
mearitonos@gmail.com
::  Електронска опрема - Видео
Продавам картичка за видео монтажа и експорт на ДВД Pinnacle DV500+. VHS, SVHS, mini DV. Потполно исправна, со оригинален софтвер, сите кабли и BB box (влез/излез). Препорачана конфигурација pIV 1.8/2gb ram/128mb графичка, windows XP. Цена 990 денари.
Од: Аритон
Објавено: 10.02.2016
тел: 075 / 736534
meharitonos@gmail.com
::  Електронска опрема - Видео
Продавам три рефлектори за видео снимање 650w, со стативи, клапи, резервни лампи, кабли, осигурувачи, резервни грла, два куфери за носење. Подарок рефлектор 1000w со рефлекс - чадор. Светлото е користено, но e потполно исправно. Цена 9.300 денари.
Од: Аритон
Објавено: 10.02.2016
тел: 075 / 736534
meharitonos@gmail.com
::  Електронска опрема - Видео
Продавам профи статив CULMANN TITAN CT110 со две глави - видео (tilt&pan, за камера) и фото (ball&socket, кугла и зглоб), и торба за носење. Главите се менуваат со имбус-клуч. Германско производство, извонредна цврстина и стабилност. Нов. Цена 9.300 ден.о
Од: Аритон
Објавено: 10.02.2016
тел: 075 / 736534
meharitonos@gmail.com
::  Станови - Изнајмувам
Изнајмувам стан 65м2 во населба Аеродром позади Веро
Од:
Објавено: 10.02.2016
тел: 070 / 323394
ivica.acevski54@gmail.com
::  Станови
СЕ ПРОДАВА
СТАН ОД 56М2 ВО АВВТОКОМАНДА ВО БЛИЗИНА НА ПАЗАРЧЕТО, НОВА НАДГРАДБА, НА 6 КАТ, СО 1 СПАЛНА СОБА, ЛИФТ, ПАРНО, ИМОТЕН ЛИСТ
40000Е................. sifra 13224
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 10.02.2016
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
Изнајмувам релативно нова гарсоњера во Карпош 1 до центар за странски јазици
цена 10 000 ден- опремена за живеење.
Слободна од 1 март
Од: Маја
Објавено: 10.02.2016
тел: 077 / 922420
majalazareva580@gmail.com
::  Станови
Итно се продава стан во Аеродром, кај Бисер, 78м2, на 4 кат, комплетно реновиран, со две спални, со џакузи, комплетно опремен со стилски мебел ( не е обврзувачки) и нови електрични апарати. Јужна ориентација, под цена. Итно!!!!
Од:
Објавено: 10.02.2016
тел: 078 / 402029
domabc@yahoo.com
::  Автомобили - Делови и опрема
Купувам церада за патничко моторно возило.
Од:
Објавено: 10.02.2016
тел: 078 / 302821
mitko.jovanov@yahoo.de
::  Станови
СЕ ПРОДАВА
НОВ СТАН 49М2 ВО ПРИПОР - КИСЕЛА ВОДА, НА 1 КАТ, СО 1 СПАЛНА СОБА, ЈУГОИСТОЧНА ОРИЕНТАЦИЈА, СО ОБЕЗБЕДЕН ПАРКИНГ
39000Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 10.02.2016
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
 
ИДИВИДИ Ви препорачува
::  Куќи
Продавам двоспратна барака (лепенка) 79м2 со 226м2 двор и 6м2 пом. прост. во мирен дел на Драчево, кај Пазарчето и Поштата, не е реновирана (доградувана), уредни док. Цена по договор
Радоjе Дакиќ 12-а Н. Драчево Скопје
Од: Mишо
Објавено: 05.02.2016
тел: 075 / 333300
miso_v@hotmail.com
::  Услуги
Македонско англиски преводи од овластен судски преведувач. 071574811
Од: Дарко
Објавено: 05.02.2016
тел: 071 / 071574811
stefanovskidarko@outlook.com
::  Станови
СЕ ПРОДАВА
НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ ОПшТИНАТА, 33М2, НА 4 КАТ СО ЛИФТ, ПАРНО, ОД 2005 ГОДИНА, МАЛКУ КОРИСТЕН, СО ИМОТЕН ЛИСТ
31000Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 04.02.2016
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Разно
Фризерски салон во тафталиџе има потреба од фризер/ка со претходно искуство
фиксна плата + процент
Телефон за контакт : 076-445-773
Од:
Објавено: 04.02.2016
тел: 076 / 445773
s.gercakova@yahoo.com
::  Работа
ОПТИКА ИЦО има потреба од работник со работно место продавач за продажба на оптички рамки и очила за сонце. За подетални информации јавете се
Од:
Објавено: 03.02.2016
тел: 070 / 206193
ico-optika@hotmail.com
::  Услуги
Најефтино дигитализирање на DVD или BLU RAY диск.
- од VHS, mini DV, HI 8мм, аудио касети и TV програми со претходна најава.

Зачувување на Вашите дигитални фотографии ( од дигитален фотоапарат ) во форма на DVD фото албум.
Од:
Објавено: 02.02.2016
тел: 070 / 269913
recordmkd@yahoo.com
::  Деловен простор - Изнајмувам
Се изнајмува деловен простор од 24 м2 во ТЦ Олимпико-Тафталиџе со поглед на глвната улица.Просторот е расположлив и за продажба.Цена по договор
Од:
Објавено: 02.02.2016
тел: 076 / 458144
cstojne@hotmail.com
::  Куќи
Продавам двоспратна барака (лепенка) 79м2 со 226м2 двор и 6м2 пом. прост. во мирен дел на Драчево, кај Пазарчето и Поштата, не е реновирана (доградувана), уредни док. Цена по договор
Радоjе Дакиќ 12-а Н. Драчево Скопје

Од: Mишо
Објавено: 02.02.2016
тел: 075 / 333300
miso_v@hotmail.com
::  Работа
Вработуваме оператори со солидно познавање на Германскиот јазик за истражување на јавно мислење во Германија. Нудиме редовни месечни примања, здравствено и пензиско осигурување, договор на неопределено раб. време. Аплицирајте на viktorija_mf@yahoo.com
Од: Проф. Викторија
Објавено: 01.02.2016
тел: 070 / 000000
viktorija_mf@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
Издавам, двособен, комплетно наместен стан во нас. Железара (зграда Амазон), на високо приземје, со посебен влез. Кујна, интернет, кабелска, машина за перење алишта, парно греење 24/7. Контакт тел: 070 / 79 78 71 (t-mobile) или 071 / 355 - 135 (VIP).
Од: keti
Објавено: 01.02.2016
тел: 070 / 797871
katerina.boskova@yahoo.com

 

 
 
:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт