Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

 

 

::: ПРЕБАРУВАЊЕ :::
 Користете Македонска кодна тастатура
    
    
Најнови 10 огласи
::  Станови
БАРАМ ЦИМЕРКА
Од:
Објавено: 01.08.2015
тел: 078 / 803484
peni_free@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
Се изнајмува еднособен, наместен стан во Центар, блиску до Влада. Без парно, со клима, интернет, на 4 спрат, од 6. Со две одделни простории, кујна/ трпезарија, дневна/спална. 200 eur. Молам повици после 18h.
Од:
Објавено: 01.08.2015
тел: 077 / 548625
meri_todorovska@yahoo.com
::  Работа
итно се бара кувар кој има искуство со медитеранска кујна за работа во eкслузивен ресторан со 4**** во тиват црна гора,обезбеден смештај и храна,плaта по дог.поаѓање одма 075789927
Од:
Објавено: 01.08.2015
тел: 075 / 789927
atlantidalogistik@live.com
::  Услуги
Vrsam(EROTSKA I SEX_MASAZ)Na Br.Parovi,Ljubovni Parovi,Devojki.Site zainteresirani mozat da se obratat na tel.broj 076 299-153
Од: maser
Објавено: 01.08.2015
тел: 076 / 299153
diskreten81@yahoo.co.uk
::  Разно
40 gd.decko dobro sitoiran baram zenskaintimni sredbi 071530666
Од:
Објавено: 01.08.2015
тел: 070 / 071530666
beki2000@live.com
::  Електронска опрема - Телефони
Продавам XPERIA GO со 5МП камера, Андроид 4.1.2 (Jelly Bean), Dual-core 1 GHz Cortex-A9 процесор, 720p@30fps HD Видео, 8гб внатрешна меморија и поддршка до 32ГБ, стакло отпорно на гребење... Телефонот е со full опрема. ЦЕНА 3200ден.
Од: Марија
Објавено: 31.07.2015
тел: 076 / 451919
marijav2005@yahoo.com
::  Работа
Baram mlada (do 22) zgodna devojka za povremena honorarna rabota, informacii na email gokijoki@gmail.com

pozelna e slika i opis
Од:
Објавено: 31.07.2015
тел: 070 / 000000
gokijoki@gmail.com
::  Лични контакти
БИСЕКСУАЛКА,,,,, барам. Приоритет дете, можност за заеднички живот во МКД или западна Европа. Јас сум маж, 35г, ведар, забавен, добар....

Ве чекам
Од:
Објавено: 31.07.2015
тел: 070 /
n.nikolson@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
Izdavam dvosoben namesten stan vo Taftalidze,vo zgrada,so parno,na prv kat,golem balkon,parking,za podolg period,za 1-2 osobi za 210 evra.
Од:
Објавено: 31.07.2015
тел: 070 / 070465269
vasilka_a@yahoo.ca
::  Куќи
Продавам двоспратна барака (лепенка) 79м2 со 226м2 дворно место и 6м2 шупа во Драчево, кај Пазарчето и Поштата, не е реновирана (доградувана), со уредни документи. Цена по договор.
Радоjе Дакиќ 12а Н. Драчево
Од: Mишо
Објавено: 31.07.2015
тел: 075 / 333300
miso_v@hotmail.com
 
ИДИВИДИ Ви препорачува
::  Куќи
Продавам двоспратна барака (лепенка) 79м2 со 226м2 дворно место и 6м2 шупа во Драчево, кај Пазарчето и Поштата, не е реновирана (доградувана), со уредни документи. Цена по договор.
Радоjе Дакиќ 12а Н. Драчево
Од: Mишо
Објавено: 31.07.2015
тел: 075 / 333300
miso_v@hotmail.com
::  Станови
СЕ ПРОДАВА
СТАН ОД 59М2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА ВО НОВИОТ КОМПЛЕКС, НА 7 КАТ СО 2 СПАЛНИ СОБИ, СО ТЕРАСА, ЛИФТ, ИМОТЕН ЛИСТ
54000Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 30.07.2015
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Станови
СЕ ПРОДАВА
СТАН ОД 70М2 ВО МИЧУРИН, ЗАД НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, ПРОШИРЕН И РЕНОВИРАН СО 2 СПАЛНИ СОБИ, СО ПОДРУМ СО ИМОТЕН ЛИСТ
65000Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 30.07.2015
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Лични контакти
Ima li devojka ili dama raspolozena za slatka avantura vo najgolema diskrecija so iskusen izdrzliv simpaticen 37m od centar imam mesto!Molam samo seriozni da me kontaktiraat sto sakaat da bidat ubavo i slatko zadovoleni so dobra predigra i oralen sex do blazen
Од:
Објавено: 30.07.2015
тел: 070 /
dzovany3963@gmail.com
::  Работа
ПОТРЕБНИ СОРАБОТНИЦИ ЗА РАБОТА ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ
Доколку сте сериозен соработник, имате желба за работа и Ви е потребна дополнителна заработувачка, регистрирајте се на следниот линк и работете од дома промовирајќи производи преку интернет
Од: http://blagicaa1990.blogspot.com/
Објавено: 29.07.2015
::  Куќи
Барам инвеститор за градба. Атрактивна локација во строгиот центар на Гевгелија - на самиот плоштад (куќата на Илија Џаџев). Површина на парцелата е 420м2 (од кои 143м2 се под куќа и 277м2 двор). Парцела бр. 4991.
Тел: 070/351-153
Од: Никола
Објавено: 29.07.2015
тел: 070 / 351153
dzadzev@gmail.com
::  Станови
Продавам трособен стан, на трети кат во жолтата зграда на последна 50 во населба Хиподром.Со две спални, кујна, трпезарија и дневен простор.Станот има две тераси.Во склоп на станот има и подрум, и надворешна гаража за автомобил.
Од: СНЕЖАНА
Објавено: 28.07.2015
тел: 070 / 260613
k.jovancev@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
шифра 8182 - Се издава стан во Аеродром, кај Три Бисери, 64м2, со две спални, на 4 кат со лифт, со една спална, наместен со нов мебел, вселив
Од:
Објавено: 28.07.2015
тел: 078 / 402029
domabc@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
СЕ ИЗДАВА
СТАН ОД 68М2 ВО НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ ПОЛИЦИЈАТА, НА 3 КАТ СО 2 СПАЛНИ СОБИ, НАМЕСТЕН КОМПЛЕТ ЗА 3-4 ЛИЦА
270Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
www.agencijahit.com
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 28.07.2015
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Куќи
Продавам двоспратна кука во Охрид, на сред населба Велгошти. 117 м2.
Од: Румена
Објавено: 28.07.2015
тел: 071 / 969958
h_desp@hotmail.com

 

 
 
:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт