Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

 

 

::: ПРЕБАРУВАЊЕ :::
 Користете Македонска кодна тастатура
    
    
Најнови 10 огласи
::  Станови - Изнајмувам
Карши Државна болница, изнајмувам,стан/куќа 55м2, дневна, спална, кујна, бања, двор/паркинг, по договор
Од:
Објавено: 01.10.2014
тел: 072 / 265592
mile.angelovski@gmail.com
::  Компјутери
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
::  Компјутери
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
::  Компјутери - Софтвер
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
::  Компјутери
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
::  Компјутери
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
::  Компјутери
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
::  Компјутери
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
::  Компјутери
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
::  Компјутери - Софтвер
SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI NA POVIK

BRISENJE VIRUSI
INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7,8 SO ANTIVIRUS
INSTALIRANJE PROGRAMI PO ZELBA
MREZNO POVRZUVANJE (WIFI-RUTER)
DELOVI ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI I NIVNA MONTAZA
TEL:070/965-995,078/202-985
Од: miki
Објавено: 30.09.2014
тел: 070 / 965995
miki_sk2008@hotmail.com
 
ИДИВИДИ Ви препорачува
::  Плацови
Продавам плац во населба Влае за изградба на семејна куќа .Плацот се наоѓа во мирна и тивка населба близу до градинката во Влае и е оделена 10 минути од Центар .Контакт 078630137.
Од:
Објавено: 24.09.2014
тел: 078 / 078267730
ketipetruseva@yahoo.com
::  Станови
шифра 4114 - Се издава стан во Карпош 1, во новградба, 50м2, на 4 кат со лифт, со посебна спална, наместен со понов мебел
Од: СТАН
Објавено: 24.09.2014
тел: 078 / 402027
domabc@yahoo.com
::  Деловен простор
Се продава дуќан во Охрид, на околу 100 метра од кејот на езерото, наспроти Комерцијална банка. Дуќанот има 25 м2, во одлична состојба (спремен за употреба) и има сопствен паркинг.
Цена по договор
За повеќе информации јавете се на 070 352570 / 071352570
Од:
Објавено: 24.09.2014
тел: 070 / 352570
biljana.kanevche@gmail.com
::  Деловни контакти
ПЕТРОВЕЦ ЗА САМО 700 ден:
Вршам превоз со лиценцирано такси возило DACIA LOGAN во и надвор од Македонија.
до аеродром Петровец за само 700.00 ден

За останатите ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Од: Ilija
Објавено: 23.09.2014
тел: 070 / 200924
i.spirovski@t-home.mk
::  Плацови
Продавам градежен плац во Радишани месност Буринарец. 607 м2 во близина на Љуботенски пат, десно од ХОТ И ХОТ.
Комплет средена документација за плацот.
Од:
Објавено: 23.09.2014
тел: 070 / 220266
asnomgiga1@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
Се издава полунаместен може и наместен стан во Аеродром на приземје со посебна спална, комплетно реновиран. Станот е опремен со нова кујна и ново купатило. Станот е со посебен влез, има двор за користење, поделба на заеднички трошоци, струја и парно.
Од:
Објавено: 23.09.2014
тел: 072 / 220266
asnomgiga1@yahoo.com
::  Куќи
Продавам двоспратна барака (лепенка) 79м2 со 224м2 дворно место и 6м2 шупа во Драчево, кај Пазарчето и Поштата, не е реновирана (доградувана), со уредни документи.
Од: Mишо
Објавено: 23.09.2014
тел: 075 / 333300
miso_v@hotmail.com
::  Услуги
Дактилографски услуги, куцање на текстови, книги, и сл.
Од: Бети
Објавено: 23.09.2014
тел: 072 / 258973
beti_petkovska70@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
СЕ ИЗДАВА
СТАН 50m2 ВО НОВО ЛИСИЧЕ ВО НОВИОТ ДЕЛ СО 2 МАЛИ СПАЛНИ СОБИ НА 4 КАТ КОМПЛЕТ НАМЕСТЕН ЗА 2-3 ЛИЦА
220Е
АГЕНЦИЈА ХИТ 025211071 071354619
Од: АГЕНЦИЈА ХИТ
Објавено: 22.09.2014
тел: 071 / 354619
agportal08@yahoo.com
::  Плацови
Продавам - менувам плац на езеро Козјак. Плацот е со имотен лист. Се наоѓа во нова елитна населба на самото езеро.
Квадратура: 349m2
Маркица за градба на викенд куќа со основа 110m2, П+1

цена за замена со автомобил - 3500е
цена за во готово - попуст 10%
Од: Жарко
Објавено: 22.09.2014
тел: 071 / 392496
zarko.pavloski@yahoo.com

 

 
 
:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт