Станови

Куќи

Деловен простор

Гаражи

Магацини

Викендици

Плацови

Автомобили

Моторцикли

Моторни Возила

Компјутери

Електронска опрема

Машини и алати

Мебел

Домакинство

Градежни материјали

Фото опрема

Музички инструменти

Спорт и рекреација

Книги и списанија

Медицина

Животни

Растенија

Игри и забава

Уметнини

Облека и обувки

Работа

Услуги

Деловни контакти

Лични контакти

Стоковна размена

Изгубено и најдено

Разно

 

 

::: ПРЕБАРУВАЊЕ :::
 Користете Македонска кодна тастатура
    
    
Најнови 10 огласи
::  Работа
Имаме вработување во компанија како агенти и финански консултанти
со претходна обука и добивање на сертификат за оуките.
Од:
Објавено: 29.09.2016
тел: 070 / 297739
margica.b-m@lionins.mk
::  Работа
Компанија има потреба од финансиски консултанти со добра заработувачка
Од: маргица
Објавено: 29.09.2016
тел: 070 / 297739
margica.b-m@lionins.mk
::  Мебел
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода
Изработуваме мебел по нарачка:
Кујни
Дневен престој
Спални соби
Детски соби
Канцелариски мебел
БЕСПЛАТНО:
идејно и проектно 3D решение
достава до Вашиот дом
Монта
Од:
Објавено: 29.09.2016
тел: 078 / 224393
info@dizajnmoderno-plus.com.mk
::  Услуги
Pozajmice za pravna i fizicka lica. Pozajmice do 500.000 euro. cottagefinancials@gmail.com http://cfinancials.webgarden.com/Pozajmice za pravna i fizicka lica. Pozajmice do 500.000 euro. cottagefinancials@gmail.com http://cfinancials.webgarden.com/
Од: Damian Drewlo
Објавено: 29.09.2016
тел: 070 / 447031975330
cottagefinancials@gmail.com
::  Разно
Општина Аминдео, Р. Грција ве поканува да го посетите Големиот годишен панаѓур во Аминдео од 29 септември до 3 октомври 2016 година.
Од:
Објавено: 29.09.2016
тел: 070 / 987654
ni_kid@yahoo.com
::  Станови - Изнајмувам
Izdavam del od kuka vo Kozle,namesten,poseben vlez,kablovska wi-fi, 120 eur
Од:
Објавено: 28.09.2016
тел: 077 / 608507
hamletgarden15@gmail.com
::  Станови - Изнајмувам
Se izdava stan kaj Broz kafe,40m2 so posebna spalna,namesten,parno,klima, internet 230 eur
Од:
Објавено: 28.09.2016
тел: 078 / 678748
monikades@gmail.com
::  Услуги
MASAZA SAMO ZA DAMI OD ISKUSEN MASER
Од:
Објавено: 28.09.2016
тел: 077 / 811663
joco.jovanovski@yahoo.com
::  Разно
Вршиме еротски масажи на наш или на ваш терен во сите градови на Мк. Цените се движат од 500ден до 3500ден. Закажување со смс на
075146635 од ОНЕ
077146915 од ВИП
070144619 од Т-мобиле
по што ќе бидете телефонски контактирани
Од: Зорица
Објавено: 28.09.2016
тел: 070 / 144619
zorica.trajanovska@hotmail.com
::  Електронска опрема - Телевизори
Prodavam: Televizor GRUNDING (klasicen)....koristen samo 1 mesec

CENA: 3500 denari ...fiksna

070 770-152
Од:
Објавено: 28.09.2016
тел: 077 / 627126
filli@hotmail.com
 
ИДИВИДИ Ви препорачува
::  Спорт и рекреација
РОЛЕРКИ еднаш пробани, купени од Словенија број 38-40. Цена 1000 МКД
Од: Билјана
Објавено: 28.09.2016
тел: 075 / 362258
batanasovska@yahoo.com
::  Автомобили
ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ ЗА ВЕСПА КИА-СЕПХИА 1994год.
РЕГИСТРИРАНА ДО МАЈ-2016г.
Од: Благој Шамбевски
Објавено: 27.09.2016
тел: 070 / 207010
evrosigurnostbt@gmail.com
::  Услуги
Овластен лектор по македонски јазик со работно искуство и со печат за издавање потврда за лекториран текст, лекторира докторски дисертации, магистерски трудови, преводи на филмови, стручна литература...

Квалитетна лектура, поволна цена.
Од: Дијана
Објавено: 27.09.2016
тел: 075 / 607928
dijana.ristova001@yahoo.com
::  Разно
Продавам дрво орев, викосо околу 4 метра, широко околу 1,50
Од:
Објавено: 27.09.2016
тел: 075 / 445244
c.ristovska@yahoo.com
::  Станови
ПРОДАВАМ ТРОСОБЕН СТАН ВО НАСЕЛБА НОВА КОЛОНИЈА-ИДРИЗОВО ОД 79М2
ЦЕНА НА СТАНОТ 30 000 ЕВРА
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА
Од: Илија
Објавено: 26.09.2016
тел: 070 / 749696
mimi_mici@hotmail.com
::  Електронска опрема - Домакинство
Продавам бојлер 80 литарски и шпорет
Од:
Објавено: 26.09.2016
тел: 076 / 445884
biljanaprotokol@gmail.com
::  Компјутери
Продавам Таблет Самсунг Галаху 4
Од:
Објавено: 26.09.2016
тел: 076 / 445884
biljanaprotokol@gmail.com
::  Услуги - Часови
Приватни часови по математика во Скопје, општина Аеродром за ученици од основно училиште.

Цена: 1h -200 ден.
Од:
Објавено: 24.09.2016
тел: 072 / 72208731
nm.matematika@gmail.com
::  Мебел
Продавам елементи за дневна соба: комода, клуб масичка и трпезариска маса со 6 столици димензии 150/90см. направени од масивно дрво, многу добро сочувани
Од: весна
Објавено: 16.09.2016
тел: 075 / 521811
vesnamt_99@yahoo.com
::  Разно
Се продава бебешко креветче зедно со душек и даска за пресоблекување многу малку користено. Цена 7000 денари.
Од:
Објавено: 15.09.2016
тел: 078 / 406048
sofija_z@yahoo.com

 

 
 
:::::::    ИДИВИДИ не превзема никаква одговорност за точноста и содржината на огласите    :::::::
 
 
  додавање оглас   бришење и менување на оглас услови и правила предлози контакт